Žiniasklaida: dėl kontakto su Simuliku izoliavosi Šarknickas, izoliuotis nurodyta 10-čiai asmenų papildyta 18:44 val.

Dėl kontaktų su koronavirusu susirgusiu parlamentaru Valerijumi Simuliku Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) izoliuotis jau nurodė 10-čiai asmenų.

Robertas Šarknickas Karolis Kavolėlis/Fotobankas nuotr.

„Pirminiais duomenimis, izoliavosi 10 asmenų, jiems buvo nurodyta izoliuotis“, – BNS  sekmadienį informavo centro atstovė Austina Vžesniauskaitė.

Kiek anksčiau portalas 15min.lt. pranešė, kad dėl turėto artimo kontakto su kolega izoliavosi Seimo narys Robertas Šarknickas ir keturios Seimo žmogaus teisių komiteto biuro darbuotojos. Parlamentaras R. Šarknickas sėdi greta V. Simuliko Seimo salėje.

„Posėdyje neišvengiamai tenka bendrauti, sėdime per pusmetrį vienas nuo kito (...). Vakar naktį sužinojau, kad jo testas teigiamas, tai jau niekur nebeišeinu“, – sakė R. Šarknickas.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras atlieka tyrimą dėl V. Simuliko kontaktų ir ragina visus su juo artimai bendravusius žmones izoliuotis savarankiškai.

„Visiems, kurie turėjo artimą kontaktą, rekomenduojame šiandien neiti į jokius pasibuvimus. Daugiau detalių žinosime šiandien vakare arba rytoj. Bet kadangi yra politinio sezono karščiausias taškas, visi žmonės turėtų suvokti – jei jie žino, kad tikrai kontaktavo, jie turėtų nesirodyti ir neiti į viešumą“, – anksčiau BNS steigė A. Vžesniauskaitė.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2020-10-25 15:48:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
ДУРАК, САМ ВЕРИШЬ ?
Atsakyti
0

T
Tikrai
2020-10-25 15:52:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai būtų visiems darmaėdams iziliuotis, iš jų vistiek naudos nėra , siurbėlės ir tiek
Atsakyti
0

R
Richardglumb
2020-10-25 16:51:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ваш email выбран случайно и получаете от нас супер бонус! Подробнее тут: www.tinyurl.com/27a991i5 MOARTG282583GROEUL
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų