Dviejų vilkikų kaktomuša: vienas iš vairuotojų tik per plauką išvengė tragedijos

Panevėžio rajone per dviejų vilkikų kaktomušą nepastebėjus apylankos ženklo vieno jų vairuotojas tik per plauką išnešė sveiką kailį. Bet liko į šipulius sudaužytas spyruoklių krovinys ir puspriekabė.

Į šipulius sudaužytas MAN vilkikas ir į visas puses pažiręs minkštų baldų spyruoklių krovinys. Štai, kas nutiko popietę kelyje Panevėžys–Šiauliai, kai sunkiasvorės mašinos staiga susidūrė kaktomuša. Eismo įvykio deklaraciją pildantis vairuotojas tikras laimės kūdikis – po smūgio kabina net apvirto aukštyn ratais, o šis nė nesusižeidė.

Avarijos kaltininkas pats laimės kūdikis – vyras neįsitiko, kad Scania vilkikas, važiuodamas pagrindiniu keliu, vadovausis pastatytais apylankos ženklais ir mato nusisukantį mašinų srautą. Mat ties Gustonimis traukinių pervaža remontuojama ir kelias yra uždarytas.

„Gustonių pervaža uždaryta suksiu jau į kairę link Šiaulių aš turėjau važiuot galvoju suks, o jis, pamačiau paskutinę akimirką, kad tiesiai. Jis irgi nepastebėjo, kad čia kelias uždarytas“, – sako vilkiko vairuotojas Albertas Bakutis.

Iš šalutinio kelio išvažiavęs Man vilkiko vairuotojas supratęs, kad nepavyks išvengti susidūrimo prieš pat kaktomušą dar spėjo spustelti akseleratoriaus pedalą. Tai jį ir išgelbėjo nuo sužeidimų.

„Tik spėjau gazą paspaust ir prašokt, nes būtų tiesiai į kabiną man“, – pasakoja A. Bakutis.

Vis dėlto, medikų pagalbos prireikė Scanios vairuotojui, vyras skundėsi rankos skausmu, kuri buvo nubrozdinta.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų