Karbauskis kirto Kubiliui: laimėję rinkimus konservatoriai ruošiasi pakartoti krizės valdymą

Trečiadienį europarlamentarui, buvusiam Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų vadovui Andriui Kubiliui pasidalijus nuomone apie Vyriausybėje patvirtintą kitų metų biudžetą, netyli ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis

Andrius Kubilius ir Ramūnas Karbauskis (Fotobankas)

A. Kubilius pareiškė, kad Vyriausybės priimtas biudžetas yra „skausmingų pagirių biudžetas“ ir perspėjo, kad tai gali reikšti žiaurų diržų suveržimą.

R. Karbauskis penktadienį „Facebook'e“ sureagavo į tokius europarlamentaro žodžius ir tikina, kad toks A. Kubiliaus nurodomas scenarijus signalizuoja, kad valstybės valdymą perėmę konservatoriai kartos 2008-ųjų krizės valdymą.

„Šiandien, kai Lietuvos ekonominė situacija yra geriausia tarp visų Europos Sąjungos šalių, kada Lietuva gali būti vienintele ES šalimi pandemija paženklintus metus baigusia su ekonomikos augimu ir 8 procentais per metus išaugusiu darbo užmokesčiu, Andrius Kubilius pradeda šnekėti apie griežtą „diržų veržimą“ ir gąsdina valstybės skolomis, pamiršdamas paminėti, kad tos skolos – 17 kartų mažesnėmis palūkanomis, nei skolinosi jis, o be to – bene mažiausios Europoje lyginant skolos santykį su BVP.

Toks konservatorių ideologo, buvusio Premjero Lietuvai braižomas scenarijus „susiveržti diržus“ rodo viena – laimėję rinkimus konservatoriai ruošiasi pakartoti krizės valdymą 2008-2009 metais: viską nurėžti, sumažinti pensijas bei visaip kitaip „pasipriešinti išmokomis“, kaip kad prieš kelias dienas pasakė tuo besidžiaugiantis G. Landsbergio svainis L. Andriulis“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašo R. Karbauskis


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-10-16 09:45:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū valstiečiams, kad per 4 metus atsigręžė į silpniausius: didino algas ir pensijas, atsirado vaiko pinigai. Labai gaila, kad pusė rinkėjų, kitiems miegant, jau išrinko tuos, kurie moka tik atimti iš pačių silpniausių! Pažiūrėkit ir įsiklausykit į Kubiliaus žodźius prieš 2 rinkimų turą! Jau tiesiamas kelias diržų veržimui?
Atsakyti
-48

v
valstiečiai
2020-10-16 10:26:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
neištaškė, o panaudojo žmonėms, visi žino, o kur padėjo konkrečiai šimonytė su kubilium, iki šiol niekas nežino. Tada man atėmė 70 proc. pensiją, tai ačiū valstiečiams , atidavė. BET su pensija buvo sumažinta ir alga 30 proc., o dėka to sumažėjo pensijos suma visam gyvenimui. Kada ir kas grąžins man tą algą , nes ji buvo uždirbta.
Taigi kubiliau , kaip drįsti rodytis žmonėms , tuo įvarydamas žmonėms ligas.
Atsakyti
-36

R
Rinkėja
2020-10-16 10:22:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kubilius, matyt, turi patirtį sunkių pagirių
Atsakyti
-26

SKAITYTI KOMENTARUS (109)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų