Ne ruduo, o tikra vasara: sinoptikai žada, kad bobų vasara dar niekur nesitrauks

Trečiadienį orai Lietuvoje buvo giedri, saulėti ir labai šilti. Artimiausią naktį danguje jau atsiras debesų. Iš tiesų debesuotumas bus permainingas – tai dangų aptrauks aukšti ploni debesys, tai pragiedruliai atsivers. Tačiau debesys tikrai bus per aukšti ir per ploni, kad iš jų bent kiek palytų. Sinoptikai žada, kad artimiausiomis dienomis šiluma nesitrauks niekur.

Laisvalaikis sostinėje (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
38

Ketvirtadienį bendra tendencija išliks – vyraus giedri saulėti orai, tačiau kartkarėmis praplauks ir aukšti ploni debesys. Rimčiau niaukstytis pradės tiktai pajūryje. Antroje dienos pusėje ten atsiras ir pavienių lietaus debesų, kai kur palis.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Orai Vilniuje

„Kitaip tariant, ketvirtadienį bus dar viena puiki Bobų vasaros diena. Naktį debesuotumas bus permainingas, bet vyraus aukšti ploni debesys, iš kurių nelyja. Dieną nedaug kas tepasikeis, todėl dažniausiai bus saulėta. Tiktai pajūryje debesys bus storesni, kai kur palis, galbūt pasigirs perkūnja. Vėjas pietryčių, nestiprus. Oras naktį atvės iki 11–13, prie jūros bus 14–15, dieną šils iki 23–25 laipsnių šilumos“, – trečiadienį kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienį kai kur palis iš netvarkingai pasklidusių pavienių debesų. Visgi vyraus sausi ir šviesūs orai. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 12–14, dieną vyraus 23–24 laipsniai šilumos.

Šeštadienį pietryčių vėjas gali tapti smarkus, gūsingas. Kai kur gali palyti naktį, bet dieną lietaus jau nenumatoma, orai bus gražūs. Naktis bus dar šiltesnė – vyraus 15–17 laipsnių, dieną oras šils iki 24–25 laipsnių, tik prie pat jūros gali būti ne taip šilta. Tikėtina, kad daugiau lietaus bus sekmadienį, bet ir tuomet palis ne per daugiasia. Vis dar bus šilta.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų