Klaipėdoje sulaikyti sukčiavimu įtariami asmenys: per mėnesį galėjo išvilioti virš 50 tūkst. eurų

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su Kalėjimų departamento kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnais Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Mobilaus būrio pareigūnais šiandien su įkalčiais operatyviai sulaikė tris asmenis, kaip įtariama, iš senjoro sukčiavimo būdu išviliojusius 13 000 eurų.

Rugsėjo 23 d., Klaipėdoje, Naujakiemio gatvėje, atlikę daug kriminalinės žvalgybos neviešo pobūdžio veiksmų, Nusikaltimo nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė 1988 m. gimusį, ne kartą už vagystes, plėšimus, nesunkų sveikatos sutrikdymą Lietuvoje ir užsienyje teistą vyrą, 1989 m. gimusią ne kartą už vagystes teistą moterį, bei 1993 m. gimusį, priklausomybių turintį, už vagystes ir disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti keliskart teistą vyrą. Pas įtariamuosius pareigūnai rado ir, kaip įtariama, išviliotus 13 000 eurų.

Įtariama, kad asmenys veikė vadovaudamiesi jau tradicine tapusia schema – iš pradžių 1936 m. gimęs vyras sulaukė skambučio apie neva namie turimus padirbtus pinigus, kurių patikrinti tuoj atvyksiantis neva policijos ekspertas. Netrukus atvykusiam asmeniui, senjoras padavė 13 000 eurų, kuriuos pastarasis nusinešė neva fotografuoti ir kėsinosi sprukti, kai buvo sulaikytas uostamiesčio pareigūnų.

Visi trys įtariamieji atvežti į Klaipėdos apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą ir uždaryti į areštinę. Artimiausiu metu bus sprendžiama dėl kardomųjų priemonių paskyrimo.

Tai jau trečias sukčiavimu įtariamų asmenų sulaikymas Klaipėdoje šį mėnesį. Rugsėjo 11 d. Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė 1981 m. gimusį vyrą iš 1935 m. gimusios moters įtariamą išviliojusį net 19 850 eurų. Rugsėjo 22 d. pareigūnai sulaikė 1982 m. gimusį asmenį, įtariamą sukčiaujant pinigus išviliojus net iš 12 senyvo amžiaus klaipėdiečių skaičiuojama, jog bendra šio asmens išviliotų pinigų suma galėjo siekti 20 000 eurų. Viso sukčiavimo būdu iš senyvo amžiaus klaipėdiečių šį mėnesį minėti įtariamieji galėjo išvilioti daugiau kaip 52 000 eurų.


Rašyti komentarą...
Įdomu
2020-09-23 22:00:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
A tai kiek pensijos senjoras gauna, jei tokią sumą namie laiko?
Atsakyti
0

I
Ii
2020-09-24 12:00:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks siaubas daugiau reikia aiškint pagyvenusiu žmonių ratui
.
Atsakyti
0

Z
Zita
2020-09-25 18:22:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko jau metas priprasti....Pinigai greitai bus nebereikalungi....Dabar pasaulio Valdżioms busime priklausomi.....Tai kol dar Laikas żmoniu puseje .Ir Bankai is to gyvena ....Padirbtis kipiuros tiesiog bus tobulos .jas atskirti labai nelengva ....tai beliko laukti ....KADA BUSIME PRIKLAUSOMI VISIŚKAI NUO VALDŻIOS .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų