Rudens kaip nebūta – šios dienos bus ypatingos

Pirmadienį Lietuvoje vyravo debesuotas dangus, iš žemų debesų kai kur krito dulksna. Artimiausią naktį irgi bus debesuota, pragiedrulių galima tikėtis nebent kai kur šalies pietuose. Lietaus tikimybė menka, bet kai kur gali suboluoti rūkas. Vėjas pietinių krypčių, dažniausiai visai silpnas.

Naktį prasidėjęs rūkas nenoriai sklaidysis ir dieną. Visgi galiausiai jis pranyks. Dėl išaugusio slėgio debesys sklaidysis, kurį laiką bus saulėta. Lietaus rytoj nebus. Vakarop dangus vėl pradės niaukstytis.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietingi orai sostinėje

Kitaip tariant, orai tikrai nebus prasti. Naktį jie bus debesuoti, pragiedrėjimų galima tikėtis nebent kai kur pietuose. Lietaus nenumatoma, bet vietomis suboluos rūkas. Jis neskubės sklaidytis ir ryto valandomis, bet galiausiai pranyks ir nušvis saulė. Lietaus nebus. Vakarop dangus vėl ims niaukstytis. Oras naktį atvės iki 13–15 laipsnių, dieną bus iki 24–25 šilumos.

Šiltasis srautas plukdys mums šilumą ir trečiadienį – naktį vyraus 14–16, dieną bus iki 24–26 šilumos, tiktai prie jūros ne taip šilta. Lietaus nebus, bet naktį vėl vietomis pakibs rūkas. Ketvirtadienį įvyks orų permaina – greita ir negailestinga: kartosis neilgai trunkantis lietus, pakils vėjas – iš pradžių pietvakarių, dieną jau vakarų, šiaurės vakarų. Jis bus stiprus, gūsingas, todėl žvarbus. Naktį vyraus 11–13, dieną 14–16 laipsnių šilumos.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Orai Vilniuje

Atrodo, vėsūs, tik ne tokie žvarbūs orai išliks iki pat savaitės pabaigos.

O štai Europoje vyrauja aukšto slėgio sritis, kurios centrinė dalis rytoj atsidurs į pietus nuo Lietuvos. Ši sritis kol kas laiko ciklonus atokiai ties žemyno pakraščiais, jos vakarine puse iš pietų į šiaurę kyla šiltas oras. Jis jau pasiekė ir Lietuvą, todėl kelias paras čionai bus vasariškai šilta.

Romoje rytoj saulė ir 32 laipsniai karščio, Barselonoje debesuota ir 26 šilumos. Saulėtame Paryžiuje rytoj 33, Londone 26 laipsniai šilumos. Karšta ir Berlyne – rytoj čia 30, Varšuvoje 26 laipsniai. Rytoj Lietuvoje kai kur irgi gali būti apie tiek, o lietaus nebus.


Rašyti komentarą...
h
hidote
2020-09-15 18:45:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetаinė suаugušiеms, nоrintiеms sūsirаsti pаrtnerį, nоrintiеms pаsimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų