Sinoptikai: reikės ištverti rytojų, vėliau orai nustebins šiluma

Lietuvoje trečiadienį orai buvo išties mieli – nestigo saulės, buvo gana šilta. Šį vakarą jie irgi tokie bus, bet prie Būtingės terminalo jau priartės atmosferos fronto lietaus debesų juosta. Naktį ji gana sparčiai nukeliaus per visą šalį, todėl palis visur. Vietomis lietus bus smarkokas, nenustebintų ir perkūnija.

Tuo metu ketvirtadienį orai bus jau kitokie. Jie bus šviesūs, bus daug saulės, bet vėjuota, o dangumi greitai skries pavieniai žemi debesys, iš kurių tai šen, tai ten pasipils neilgai trunkantis šaltas lietus. Dažniausiai jis bus negausus.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietingi orai sostinėje

Kitaip tariant, netrukus orai keisis. Naktis permaininga – jos pradžia, o kai kur ir didžioji jos dalis bus debesuota, bet gana šilta. Šilumą išstums lietus, kurio debesys naktį nukeliaus per visą šalį. Rytoj bus vėjuota, saulėta, palis tik kai kur, trumpai ir negausiai. Žemiausia temperatūra naktį vakaruose apie 10–12, rytuose 15–18 laipsnių, dieną 15–18 laipsnių vyraus visur.

Penktadienį lietaus beveik nebus, vyraus šviesus dangus, naktį daug pragiedrulių. Oras naktį vės iki 6–8 laipsnių, dieną šils iki 16–18 laipsnių šilumos. Šeštadienį bus menkai debesuota, vėjas pietų, dieną oras šils iki 20–22 laipsnių šilumos. Atrodo, visai neblogi orai bus ir sekmadienį.

Ką gi orai gerės, liks tiktai ištverti rytojų, o tai tikrai nebus sunku.

O štai Europos padangėje vėl pradėjo stumdytis aukšto ir žemo slėgio sritys. Šiuo metu aktyvėja ciklonas ties šiaurine Europos dalimi. Lietuvai ir jos kaimynėms šio sūkurio įtaka didės, todėl po mielo trečiadienio orai vėl keisis. Ramybės ir saulėtos šilumos ieškoti dabar reikia Vidurio ir Pietų Europoje.

Pasidairykime po kai kuriuos miestus. Pietuose saulėta ir karšta – Romoje rytoj 32, Barselonoje 24, Lisabonoje 30 laipsnių karščio. Paryžiuje palis ir bus apie 24, Londone oras šils iki 19 laipsnių. Berlyne ir Varšuvoje rytoj apie 18 laipsnių. Į rytus nuo Baltijos – irgi apie tiek, daug kur nesmarkiai palis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų