Anglijoje gyvenančius lietuvius sukrėtė tautietės nužudymas: vyriškis atrodydavo labai ramus

Rytų Anglijoje Spaldinge gyvenantys lietuviai teigė esantys sukrėsti, kai ramiame mieste išgirdo, kad nužudyta 30-metė lietuvė Karolina Zinkevičienė. Jauna moteris buvo nužudyta savo namuose, o šalia jos gulėjo ir 34-erių Breshnev Ruiters kūnas. Spėjama, kad būtent jis galėjo nužudyti lietuvę, o po to nusižudyti pats, nes pareigūnai neieško kitų įtariamųjų. 

Rytų Anglijoje gyvenančius lietuvius sukrėtė tautietės nužudymas (tv3.lt fotomontažas)

Vietinė Spaldingo miesto gyventoja, Karolinos draugė, jos laidotuvėms ir kūno pargabenimui į Lietuvą įkūrė tam skirtą specialų fondą, į kurį jau surinko 3 tūkst. svarų sterlingų.

„Ji buvo atimta iš mūsų, jos dukra, tėvai, šeima, draugai, kolegos patiria didžiulį skausmą. Ji buvo ypatinga draugė mano gyvenime ir niekada neatleisiu tam asmeniui, kuris priėmė už ją galutinį sprendimą: gyventi ar mirti.

Gyvuliui, kuris sunaikino tiek daug gyvybių ir širdies. Šiuo metu prašau palaikyti Karolinos šeimą šiuo sunkiu laikotarpiu. Taip pat paskutinis dalykas, kurį galime padaryti, tai padėti Karolinai ir ją grąžinti pas ją mylinčius tėvus atgal į Lietuvą. Prašau prisiminti ją tokią, kokia ji buvo – nepaprastai juokinga, protinga, mylinti, energinga, graži, stipri“, – savo „Facebook“ paskyroje jautriais žodžiais dalinosi lietuvės draugė.

REKLAMA

Anglijoje nužudyta lietuvė

Aukos artimiesiems padėti buvo renkamos ir K. Zinkevičienės darbovietėje. Kolegos buvo sukrėsti šio įvykio.

Penktadienį ragina susirinkti prie namų, uždegti žvakes

Dar viena Spaldingo mieste gyvenanti  lietuvė ragino penktadienį visus norinčius pagerbti nužudytą lietuvę susirinkti prie jos namų ir uždegti žvakelę.

„Visus sukrėtusi istorija lai nepalieka abejingų. Manau, būtų labai gražu, kad mes lietuviai ir kiti penktadienį 17 val. prie namų, kur Karolina buvo rasta, susirinktume ir uždegtume žvakutę.

Gal kažkas tars žodį, kas ją pažinojo. Lai šypsosi tau angelai Karolina“, – savo „Facebook“ tinkle ragino lietuvė Žydrė.

Matė, kaip prie nužudytosios namų dirbo gausios policijos pajėgos

Naujienų portalui tv3.lt ji teigė, kad penktadienį ragina visus pagerbti Karoliną, bet jos asmeniškai nepažinojo. O atminimo vakarą organizuoja, nes ją sukrėtė šis įvykis. Moteris prisiminė ir ketvirtadienį, kai pravažiuojant pro nužudytos lietuvės namus matė gausias pareigūnų pajėgas.

„Aš jos asmeniškai nepažinojau, bet jį (B. Ruiters – aut. past.) žinojau iš matymo. Manau, kad daugumai tikrai buvo šokas.

Tą dieną kaip tik važiavom pas draugę į Bostoną, pravažiuojant pro ta namą pamatėme daug policijos, viskas buvo aptverta. Vyras sako: „Įdomu, kas čia buvo“, pasakiau, kad turbūt nieko gero ir pirma mintis kilo, kad kažkas nužudytas“, – prisiminė lietuvė Žydrė.

Lietuvė B. Ruiters sutiko bare: pasirodė labai ramus

Pasak lietuvės, Spaldingo mieste pas juos ramu, todėl labai sukrėtė šis įvykis.

„Žiniasklaida dar nebuvo rašiusi apie tai, kad jis (B. Ruiters – aut. past.) ją nužudė, bet jau kalbos buvo apie tai. Aš jį pažinojau tik iš matymo, kiek žinau, dažnai mieste vietiniuose baruose lankydavosi.

Ir pati esu mačius jį bare, pasirodė labai ramus, bet bendrauti ar kalbėtis apie kažką neteko. Jis tiesiog buvo tarp bendrų draugų. Be to, niekada jo nesu mačius su mergina, tik su draugais.

Neįsivaizduoju, kaip taip galima. Kas ten nutiko, tik jis ir težino turbūt, gal policija išsiaiškins“, – svarstė lietuvė.

Be mamos liko nužudytos K. Zinkevičienės dukra ir lietuvė apgailestavo dėl to: „Man labai gaila jos dukrytės, gal todėl, kad pati esu dviejų dukryčių mama.“

Nusikaltimas apipintas neaiškiomis mįslėmis

Iškvietimo į įvykį Anglijos policijos pareigūnai sulaukė praėjusį ketvirtadienį apie 5 val. 30 min. ryte. Policijos pareigūnai buvo šokiruoti – namuose buvo rasti dviejų žmonių – vyro ir moters – lavonai. Pranešė, kad savo namuose buvo rasta viena aukų – 30-metė lietuvė K. Zinkevičienė. Šalia jos gulėjo ir 34-erių B. Ruiters kūnas.

Šis nusikaltimas iki šiol apipintas neaiškiomis mįslėmis. Nors policija neviešina, ar šie asmenys yra susiję, visgi viešai prieinama informacija rodo, kad abu mirusieji buvo gerai pažįstami ir socialiniame tinkle „Facebook“ dalinosi bendromis nuotraukomis.

Kaip skelbia anglija.today, Anglijos policija su nusikaltimu nesieja jokių kitų asmenų. 

„Atlikta pomirtinė ekspertizė parodė, kad Karolina buvo nužudyta. Jos artimieji, šeima šiuo metu prašo supratimo ir palaikymo. Jiems ši žinia – labai sunki. Per šį nusikaltimą mirė ir dar vienas asmuo, ir, nors vis dar reikalaujama platesnių pomirtinės ekspertizės duomenų, su šiuo įvykiu nėra siejamas joks kitas asmuo.

Kol kas negalime plačiau komentuoti įvykio, kai vis dar laukiame galutinių duomenų“, – kalbėjo vyresnysis tyrėjas Andy McWatt.

Kaip prieš keletą dienų rašė BBC, po įvykdyto nusikaltimo buvo sulaikyti du asmenys, tačiau po apklausos jie paleisti į laisvę. Tuo metu dar nebuvo detalizuotos aukų tapatybės.


Rašyti komentarą...
f
foto
2020-07-02 10:43:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip taip taip, Lietuvoje nezuvo nei viena moteris nuo vyro rankos nes lietuvos vyrai padaryti is dievo.
Atsakyti
-14

P
Paulius
2020-07-02 07:57:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikia su negrais susideti
Atsakyti
-29

a
aha
2020-07-02 15:02:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
paziurekit kiek lietuvoje daugeja arabu, negriuku, kuriu motinos lietuves :D
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų