Praneša apie artėjantį škvalą: įvardijo laiką ir vietą, kur smogs stipriausiai

Sinoptikai skambina pavojaus varpais – šeštadienio karštis į Lietuvą kartu su savimi atsineša audrą, škvalą, perkūniją ir krušą. Meteorologai įvardijo vietas, kur audra bus galingiausia bei kuriomis valandomis reikėtų pasisaugoti.

Vilnius (nuotr. Fotodiena/Justinas Auškelis)

„Sausi orai baigėsi – į Lietuvą vėl grįžta neramūs orai. Šiandien, šalies pietuose, pietvakariniuose ir vakaruose jie bus patys audringiausi: numatomos perkūnijos, škvalas iki 15-20, galbūt kai kur net iki 23 m/s, smarkios liūtys, kris kruša. Audros pradės formuotis pavakare apie 15-18 val.

BŪKITE ATIDŪS! Daug kas šiltą savaitgalį leidžiate gamtoje, miškuose ir pan. Tame nieko blogo, tačiau vos tik pamatysite artėjant juodą debesį pereikite į tvirtesnius pastatus, jei nėra galimybė išeikite ar išvažiuokite į atvirą vietą, nes esame įsitikinę, kad lūžtančių medžių draugijoje nenorėtumėte atsidurti. O medžiai minėtuose regionuose tikrai gali lūžti“, – pranešama „Orai ir klimatas Lietuvoje“ socialinėje feisbuko paskyroje.

Sekmadienį vasariškas lietus su perkūnija pasirodys daug kur. Naktį atvės iki 16–18 laipsnių, dieną vyraus 26–28 laipsniai, šalies šiaurėje apie 30.


Rašyti komentarą...
O
Ona
2020-06-27 13:20:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kada ir kur smogs tas škvalas?
Atsakyti
-23

n
nuomonė
2020-06-27 12:54:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
geriau tegul lyja ir škvalai būna,kad tik ne toks karštis
Atsakyti
-42

K
Kietas
2020-06-27 14:34:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik nereikia mūsų gąsdinti!!!
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų