Nausėda apie pirmąjį koronaviruso atvejį Lietuvoje: „Nėra jokio pagrindo panikai“

Patvirtinus pirmą koronaviruso atvejį Lietuvoje, prezidentas Gitanas Nausėda paragino žmones išlaikyti rimtį ir laikytis oficialių rekomendacijų.

„Išgirdome apie pirmąjį koronaviruso atvejį Lietuvoje. Svarbiausia dabar visiems išlaikyti rimtį.

Nuraminkite savo artimiausią aplinką – giminaičius, draugus ir bendradarbius: dirbantys specialistai kompetentingi, o institucijos pasirengusios suvaldyti ekstremalią situaciją. Daug priklauso ir nuo mūsų pačių.

Privalome prisiimti atsakomybę už mus supančių žmonių sveikatą ir vykdyti specialistų rekomendacijas bei nurodymus. Nėra absoliučiai jokio pagrindo panikai, todėl reikėtų duoti atkirtį tiems, kurie, sąmoningai ar ne, platina išgalvotą ar atvirai melagingą informaciją.

Galime pasitikėti oficialiais informacijos šaltiniais, kurie yra laisvai prieinami“, – socialiniame tinkle ramino prezidentas.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Vyriausybė pranešė apie šalyje fiksuotą pirmąjį koronaviruso (COVID-19) atvejį. Užsikrėtė 39 metų moteris, kuri vasario 24 dieną grįžo iš Veronos miesto Italijoje.

Oficialiai buvo skelbta, kad moteris iš Italijos grįžo lėktuvu per Kauną. Šiuo metu pacientė yra izoliuota Respublikinėje Šiaulių ligoninėje. Tvirtinama, kad koronavirusu 39 metų moteris užsikrėtė keliaudama su bendradarbiais.

Pasaulyje nuo kiniško koronaviruso jau registruota daugiau nei 2,8 tūkst. mirčių, iš viso užfiksuota daugiau nei 83 tūkst. atvejų.


Rašyti komentarą...
šiaip
2020-02-28 13:30:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panikos kelti tai tikrai nereikėtų, nes geriau nuo to niekam nebus. Bet ir prezidentas, švelniai tariant, yra netikslus. Kiek mes galime pasitikėti vyriausybe ir specialistų rekomendacijomis puikiausiai iliustruoja aplinkos teršimo skandalai ir tai, kad Vilniaus gyventojams iki šiol neišdalintos aktyvaus jodo tabletės ruošiantis Astravo AE eksploatacijai.
Atsakyti
0

b
birute
2020-02-28 14:06:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu gi zinai ten daug.Eik sutvarkyk pirma reikalus kur privalai.Pasodink i belange debila is Jurbarko kur mergina sumuse.Matau tik liezuviu malt sugebi kolkas.
Atsakyti
0

A
Andzela.B
2020-02-29 21:39:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai pasitikiu savo sales prizidento nuomone ir palaikau kad skleist erezija nera prasmes tai mano asmenine nuimone be jai norim isprotet tai galim protet kiekvenas savaip .dzel
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų