Chirurgo raginimas 19-metei išsioperuoti krūtinę: kariuomenės atstovai pateikė išvadas

Jaunesniųjų karininkų vadų mokymuose norėjusi dalyvauti mergina išgirdo chirurgo raginimą 19-metei išsioperuoti krūtinę, kad ši netrukdytų karinėje tarnyboje. Po kilusio nesusipratimo nedelsiant buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas. Tačiau antradienį kariuomenės atstovai lrt.lt informavo, kad patikrinimo metu pažeidimas nenustatytas, kadangi nebuvo galimybės patvirtinti ar paneigti pakalbio versijas su gydytoju.

Kariuomenė (Kęstutis Vanagas/Fotobankas)

Naujienų portalas anksčiau rašė, kad chirurgas 19-metei nepatikslino, kokią konkrečiai operaciją turi omenyje, tiesiog ragino kreiptis į šeimos gydytoją kuo greičiau, kad būtų atlikta krūtų operacija, o mergina nuo rugsėjo galėtų pradėti tarnybą.

„Aš jo dar kartą klausiu, kokią operaciją aš turiu darytis. Jis man nesako, tik sako, kad turiu pasidaryti operaciją, nes negalėsiu kuprinės nešti, kad kuprinės petnešos man trukdys, turiu išsioperuoti“, – tąkart stebėjosi ji.

Tinkamumas tikrajai karo tarnybai vertinamas individualiai Karinės medicinos ekspertizės komisijos medicinos specialistų, iš anksto pasakyti, ar karo prievolininkas tinkamas ar netinkamas karo tarnybai negalima.

Pagrindinės ligų grupės, dėl kurių asmuo gali būti atleidžiamas nuo privalomosios karo tarnybos: širdies kraujagyslių ligos (hipertenzija, širdies ligos); regėjimo sutrikimai; judamojo aparato ligos (plokščiapėdystė, stuburo iškrypimai); epilepsijos, intelekto sutrikimai.


Rašyti komentarą...
G
Grigorij
2020-02-26 23:25:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
TSRS didvyrei - zymiausiai snaiperei Liudmilai Pavlicenko is Ukrainos krutys nesutrukde sekmingiausiai nacius naikinti. Na taip, per stambios formos gali sutrukdyti merginai, kaip ir vaikinui, zemai sliauziuoti, greitai begti. Tai medicinos komisija turi i tai atsizvelgti, patikrinti sirdi, istverme. Tik tiek. Siaip, dumu be ugnies nebuna. Karingos moterys, amazones isoperuodavo viena kruti, kad laisvai ir taikliai saudyti is lanko. Bet tai buvo labai seniai.

O siaip, as KATEGORISKAI pries tai, kad priimti i kariuomene mergaites, nes ju paskirtis, svelnumas, ju kunas sukurtas ne zudymui, o meilei ir gimdymui!!! Didysis Tevynes karas buvo ziauriausia zutbutine kova del TSRS islikimo, tai ten ir moteru pasiaukojimui, didvyriskumui liko vieta, ir nemazai ju liko sulosintu, zuvo...

As NIEKAD neatleisiu Izraelio valdziai, kad nesiekia, neisnaudoja visu galimybiu, kompromiso taikiai, draugiskai sugyventi su palestinieciais, isduodant A.T.A. Ichaka Rabina, keliant maksimalistinius reikalavimus, kaip kuriant Izraeli is esmes zydiska valstybe, negalvojant apie kompensacija isvarytiems palestinieciu pabegeliams, ir visko siekiant karines jegos budu. Tai tokiom salygom, savo veiksmais kurstant inirtingiausia priespriesa, gimdant ekstremistini Hamas-a, sukeliant mirtina pavoju Izraelio ir jo tautos isgyvenimui, visos mergaites ir moterys yra mobilizuojamos, ju sveikata ir gyvybem rizikuoja! Nieksai!
Atsakyti
0

E
Ekspertas
2020-02-27 12:00:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moteris kad galetu saudyti is automato turi nusioperuoti viena papa. Ir aplamai moteris kariuomenel turi figura ir sukuosena nesiskirt nuo vyra, kad kareiviams vyrams nekeltu visokiu geiduliu ir netrukdytu galvot apie karine tarnyba
Atsakyti
0

P
Pijoks
2020-02-27 12:02:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tu isgerk, ir viskas paliks gerai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų