Dingęs lietuvis rastas negyvas Danijoje: tėvai prašo pagalbos

Sausio pabaigoje internete išplito viešas prašymas padėti surasti užsienyje dingusį lietuvį 25-erių Karolį Gražulį. Deja, jaunuolio tėvus pasiekė skaudi žinia – vaikinas rastas negyvas Danijoje.

Žvakutės (nuotr. Fotodiena.lt)

Dar sausio 21-ąją „Facebook“ platformoje naujienų portalo skandinavija.today puslapyje buvo pasidalinta tokiu įrašu:

„Dėmesio, tautiečiai, reikia jūsų pagalbos! Šiaurės Jutland'o policija tiksi sulaukti informacijos apie 25-erių Karolį Gražulį, kuris laikomas dingusiu be žinios nuo sausio 9 dienos.

25 metų vyras apibūdinamas kaip maždaug 180 cm ūgio, liekno sudėjimo, vidutiniškai šviesiais trumpais plaukais ir mėlynomis akimis. Manoma, kad jis išvyko iš savo gyvenamosios vietos Nørresundby senu, apsitrynusiu vyrišku žalios spalvos dviračiu ir galbūt dėvėjo tamsiai pilką „Jack & Jones“ žieminę striukę su kailine apykakle.

„Nei šeima nei būsto bendranuomininkas nebeturėjo iš jo žinių nuo sausio 8 ryto, todėl mums svarbu sužinoti, ar su juo viskas gerai", – sakė Šiaurės Jutland'o policijos inspektoriaus pavaduotojas Niels Kronborg“.

Rastas negyvas

Deja, Marijampolės apskrities laikraštis „Suvalkietis“ penktadienio dieną pasidalino skaudžia žinia – ieškotas Karolis Gražulis rastas negyvas, o jo šeimai Lietuvoje reikalinga parama.

„Naktį į penktadienį Kalvarijos savivaldybės Akmenynų seniūnijoje gyvenančius sutuoktinius Aidą ir Liną Gražulius pasiekė juoda žinia, kad sausį be žinios dingęs 25 m. jų sūnus Karolis Gražulis Danijoje rastas negyvas. Apie mirusį sūnų tėvams pranešė vidurnaktį į jų namus atvykę Marijampolės apskr. VPK pareigūnai. Jų žiniomis, K. Gražulio mirties priežastis dar nėra nustatyta, o jo kūnas laikomas morge.

REKLAMA

Šoko ištikti tėvai dar naktį savo skausmu pasidalijo su Akmenynų seniūne Danguole Sinkevičiene. Seniūnė šiuo metu serga, bet iškart suskubo padėti skausmo prislėgtiems tėvams rūpintis sūnaus palaikų pargabenimu į Lietuvą.

Tėvams sutikus, D. Sinkevičienė išplatino pranešimą, kuriuo visus geros valios žmones ragina finansiškai prisidėti prie jauno mūsų kraštiečio palaikų pargabenimo iš Danijos, Alborgo miesto. Kokią išgalite auką, perveskite į Karolio tėčio Lino Gražulio sąskaitą banke „Swedbank- LT 23 7300 0100 09929338.

Tvarkinga, UAB „Juodeliai“ dirbanti šeima, anot D. Sinkevičienės, bus dėkinga už kiekvieną paaukotą eurą. Labai svarbu: mokėjimo paskirtyje įrašykite, kad tai parama, nes Valstybinė mokesčių inspekcija paaukotus pinigus gali apmokestinti.

Jei galite, paremkite skaudžią netektį išgyvenančią šeimą asmeniškai.

Pirminiais duomenimis, į Marijampolės apskr. VPK negalėdami susisiekti su Danijoje dirbusiu ir studijavusiu sūnumi jaunuolio tėvai kreipėsi sausio mėnesį, nes jau nuo šių metų sausio 10 d. Karolis jiems nebeatsiliepė telefonu.

Tomis dienomis tėvai dar nebuvo spėję atsigauti po daugiau nei pusantro mėnesio trukusios kankinančios nežinios dėl nežinia kur dingusio jaunesniojo sūnaus Milvydo. Antrąją šių metų sausio savaitę šeima pagaliau sulaukė žinios, kad Milvydas gyvas ir sveikas yra vienoje užsienio šalyje. Praėjo vos pora dienų, ir dingo Karolis“.

Pasak minėto laikraščio informacijos, Akmenynų seniūnijos seniūnė Danguolė Sinkevičienė, šiandien išplatinusi raginimą padėti Karolio tėvams parsivežti sūnaus kūną iš Danijos ir jį deramai palaidoti gimtinėje, teigia esanti tikra, kad kiekvienas geros valios žmonių paaukotas euras bus panaudotas pagal paskirtį ir iš anksto visiems nuoširdžiai dėkoja už pagalbą, supratimą ir gerumą.


Rašyti komentarą...
D
Diana
2020-02-22 08:19:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Begaline užuojauta tevams,apgailestauju labai.
Atsakyti
-4

b
bombine
2020-02-22 15:20:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nedaskaitei, kad studijavo...
Atsakyti
-1

M
Meda
2020-02-21 23:26:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
NUOŠIRDI UŽUOJAUTA KAROLIO ARTIMIESIEMS.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų