„Kelių erelio“ gudrybė neišdegė: už 124 greičio viršijimus sulaukė riebios baudos

Abejingumas eismo saugumui ir sistemingas taisyklių nepaisymas gali kainuoti brangiai, o atsakomybė yra neišvengiama. Lietuvos policijos pareigūnai pasidalijo pamokančia istorija apie Lietuvos keliuose siautėjusio lietuvio „žygdarbius“.

Policija (Fotobankas)

31-erių metų vilnietis nuo šių metų gegužės mėnesio net 124 kartus buvo užfiksuotas viršijantis leistiną važiavimo greitį.

Vokietijoje išregistruotu automobiliu vokiškais registracijos numerio ženklais važinėjęs vyras manė, kad tokiu būdu jam pavyks išvengti atsakomybės. Bet ši gudrybė neišdegė.

Šiandien Lietuvos kelių policijos tarnyboje buvo išnagrinėtos 124 jo padarytų administracinių nusižengimų bylos, o vairuotojui paskirtos baudos už kiekvieną greičio viršijimo atvejį, antradienį savo „Facebook“ paskyroje pranešė Lietuvos policija.

Bendra vairuotojui paskirtų baudų suma siekia 4 tūkstančius eurų.

„Policijos pareigūnai primena, kad greičio viršijimo sukeltų eismo įvykių pasekmės dažnai būna tragiškos, tačiau leistino važiavimo greičio nesilaikymas vis dar labai paplitęs pažeidimas mūsų šalies keliuose.

Dar šiais metais planuojame sustiprinti leistino važiavimo greičio kontrolę, ir į kelius išleisime daugiau nežymėtų policijos automobilių, kurie fiksuos leistino važiavimo greičio viršijimus gyvenvietėse ir užmiesčio keliuose.

Siekiame, kad važiavimas leistinu ir saugiu greičiu taptų mūsų vairuotojų įpročiu. Juk kiekvienas savo drausmingu dalyvavimu eisme gali prisidėti prie skaudžių eismo įvykių mūsų keliuose mažinimo“, – skelbia Lietuvos policijos atstovai.


Rašyti komentarą...
K
Komemtaras būtinas
2019-11-07 13:46:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greitį viršijau 40km/h skubėjau spec darbo išvežimas, pareigūnai geranoriškai surašė baudą 300e ir 2mėn teisių atėmimas (1kartas) Kaip šitam pasisekė teisęs išlaikyti, kaip tokis pažeidimų kiekis?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų