Panevėžio gimtadieniui išleista suma privers aiktelėti: koncertuos ir SEL

Panevėžys nesikuklina. Eiliniam miesto gimtadieniui ketinama išleisti per 100 tūkst eurų. Negana to, trečdalis šventės sumos bus atseikėta skandalingojo Selo pasirodymui ir jo šou. Išsiaiškinome, kad Aukštaitijos sostinei vien šio atlikėjo koncertas kainuos 40 tūkst. eurų. Tačiau netaupyta ir kitoms muzikos padangės žvaigždėms. Opozicija stveriasi už galvų ketinama suskaičiuoti miesto pinigus.

Gyvieji miesto gimtadienio skaičiai jau vaikšto po centrą dalydami renginio skrajutes ir ragindami miestiečius išsijudinti ir sudalyvauti šventėje. Iš ties Aukštaitijos sostinė šiemet užsimojo kaip reikiant. Miesto gimtadienio renginiams ir koncertams atseikėti per 100 tūkst. eurų.

Paišlaidauti nusiteikęs miestas žada gerų atlikėjų ir muzikantų kocertinį kokteilį. O šeštadienio vakaro vinimi turėtų tapti skandalingojo Selo koncertas.

„Šių metų šūkis Panevėžys juda. Tad judam visom prasmėn ir atsinaujinime ir šventės prasme. Stengiamės, kad žmonėms būtų linksma, kad apvainikuoti vasarą ir atšvęsti gimtadienį“, – sako bendruomenių rūmų atstovė Laura Januškevičiūtė.

Nors miestas oficialiai neskelbia kiek kainavo tokią muzikos padangės žvaigždę pasikviesti, neoficialiai kalbama, jog Selo honorarai vieni įspūdingiausių.  

Vienas skandalingiausių popmuzikos atlikėjų už kelių valandų pasirodymą gaus apvalią 20 tūkst. eurų sumą, dar tiek pat Panevėžiui primokėti teks grupės komandai už koncerto išpildymą. Pasak renginio organizatorių atlikėjas ne tik ketina ant scenos groti 2 valandas, bet ir surengti tikrą šviesų ir fejerverkų šou. Taip pat keliasdešimties tūkstančių nepagailėta 2 koncertinių scenų pastatymui ir įrengimui. Organizatoriai įsitikinę miesto gimtadienis tokių pinigų vertas.

REKLAMA

„Manau žmonės nori išgirsti Selą ir ateiti pasiklausyti nori kiekvienas nesistumdant ptie bilietų, o žmonėms manau nelabai įdomi pinigų suma“, – teigia L. Januškevičienė.

 Tačiau išleidžiamų pinigų suma renginiams įdomi pasirodė miesto opozicijai ir vietos kultūrininkams. Mat pasirodo ne tokie kuklūs ir kitų koncerto žvaigždžių honorarai. Štai, kad ir už atlikėjo Justino Jaručio pasirodymą miestui teks sumokėti beveik 5000 e. Apie 4 tūkstančius eurų turėtų kainuoti ir Golden parazits grupės pasirodymas. Tokios kelių dienų renginių išlaidos šokiruoja ir miesto gyventojus:

„Vadinasi gerai gyvenam jeigu galim tiek išleisti.“

„Galbūt daugokai, daugokai..“

„Atlikėjui 40 tūkst. už 2 val. tokia jo kaina bet ar racionalus sprendimas.“

„Tiesą sakant mes ne apie pinigus galvojam, o apie laisvės aikštę kur čia tilps nes remontuojama viskas ir ar verta bus eiti.“

„Jei kalėdų eglutei 150 tūkst. eurų gali matseikėt tai kas čia gimntadieniui 110 tūkst. o jei rimtai jei eglutės pinigus paėįmus ir gimtadienio būtų skirta menui Panevėžio saviveikla suklestėtų“, – mano „pynimėlio“ vadovas Ričardas Bakanauskas.

„Tai nemaži pinigai vertinant situaciją ir ir žinant kiek yra įvairių poreikių tų pačių neįgaliųjų reikmėms ir kt. Soc, problemoms tai keisdta, kad tokios sumos yra žarstomos. Ir manau domėsimės“, – sako miesto opozicijos atstovė Jurga Girdzijauskienė.


Rašyti komentarą...
B
Benas
2019-09-06 05:37:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokiai dar saviveiklai,keliems žmonėms?o čia visi džiaugsis.
Atsakyti
-2

F
Fredis
2019-09-06 02:47:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kedainiai tiek isleis ir nebus selo..
Atsakyti
0

I
Ilona
2019-09-07 20:06:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau gatvės sutvarkytų tai nors nauda butu
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų