Mirtinai partrenkęs ir palikęs dviratininką sunkvežimio vairuotojas buvo sugautas: pateikė pasiteisinimą

Tauragės rajone miestelyje gaudynės po mirtinos avarijos. Sunkvežimio vairuotojas partrenkė dviratininką ir nuvažiavo. Incidentą matę liudininkai nuošaly neliko – puolė kaltininką vytis. Sustabdyti jį pavyko tik prie Šilalės. Apie sunkvežimio vairuotojo pasiteisinimą, kodėl paliko mirštantį dviratininką, daugiau siužete.

Sunkvežimio vairuotojas partrenkė dviratininką ir nuvažiavo (nuotr. stop kadras)

Tauragės rajone esančiame Pagramantyje skaudi nelaimė: žuvo partrenktas dviratininkas. Jį parbloškė sunkvežimis su priekaba. Tačiau dviratininką kliudęs vairuotojas nuvažiavo nė nestabtelėjęs. Dviratininkas žuvo iš karto, pirminiais duomenimis, 62-ejų metų vyriškį parbloškęs sunkvežimis jį dar ir pervažiavo.

Miestelio viduryje dviratininką suvažinėjęs sunkvežimis neliko nepastebėtas. Sunkvežimį vijosi įvykio liudininkai, jie pareigūnams pranešinėjo, kur link važiuoja dviratininką kliudęs vairuotojas. Jau prie pat Šilalės, maždaug už aštuonių kilometrų, liudininkai sustabdė sunkvežimį, netrukus atvažiavo ir policija. Vairuotojas buvo blaivus, jis tikino nematęs dviratininko ir net nepastebėjęs, kad kažką kliudė. Kas kaltas dėl įvykio, pareigūnai dar aiškinasi. Pirminiais duomenimis, dviratininkas važiavo ta pačia juosta kaip ir sunkvežimis, tačiau priešpriešiais. Važiuoti gatve leidžiama tik dešine kelio puse.


Rašyti komentarą...
k
kesta
2019-08-16 10:32:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila žmogau bet pats kaltas , taisykles visiems vienodos, ir tai bus eiline pamoka visiems.
Atsakyti
-1

S
Smile
2019-08-16 21:46:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad tas sunkvežimis net nepervažiavo to dviratininko o nuo sužalojimų dviratininkas mirė. Tegul neburia tokių "fake" žinių.
Atsakyti
0

s
saugus eismo dalyvis
2019-08-19 09:10:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai gaila dviratininko, bet pats pasirinko tokią lemtį ir bet kokiu atveju nemalonu mašinos vairuotojui. Pikta kad straipsnyje labai daug netiesos parašyta. Žurnalistai atidžiau turėtų sudėti žinias pateikdami
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų