Vilkaviškio raj. mirė vairuotojas: pagalba vyrui atėjo per vėlai

Karalių kaime Vilkaviškio rajone sujudimas – suvažiavo daugybė policijos ekipažų, net dvi greitosios. Vyrą gaivino pro šalį važiavę žmonės, atskubėjo ir medikai, tačiau atgaivinti jau nepavyko.

„Žmogui turbūt blogai pasidarė, kad sakė sustojo šalikelėj, bloga buvo, paskui pamatė, kad galva nulinkus, tai iškvietė greitąją. Bevažiuojant. Jis iš miesto važiavo", – kalbėjo pilietis.

Sukniubusį ant vairo pusamžį opelio vairuotoją pamatė pro šalį važiavęs vaikinas. Jis vienintelis pastebėjo, kad vyrui tikrai blogai, ir puolė jį gaivinti.

„Pamačiau, kad sustojęs, išsitraukęs gaivinau, bet jau viskas. Septynias kokias minutes, aštuonias. Iš karto kviečiau. Nei penkių minučių gal nepraėjo", – teigė liudininkas.

O štai žmonės sako, kad vairuotojas ne iš karto sulaukė pagalbos – niekas nė neįtarė, kad šalikelėje sustojusiam vairuotojui nutiko bėda:

„Pats sustojo. Ir va sesuo sako, čia netoli gyvena, kad matė jį seniai sustojus, galvojo, kad pas Mačius atvažiavęs. Ėjo krapų, sako, vis tiek ta mašinėlė stovėjo su šviesomis. Taip stovėjo apie kokį pusvalandį."

Visgi ir medikams vyro atgaivinti nepavyko. Spėjama, kad jam sustojo širdis.  


Rašyti komentarą...
K
Krapas
2019-07-22 21:23:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne krapu eik ,o zmogu gelbet krapu ji matai ejo :) Amzina atilsi mirusiajam :(
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų