Marijampolės didvyrė: 71 m. senolė išgelbėjo vyrui gyvybę

Lietuviai vis dar nelabai moka švęsti. Per ilgąjį savaitgalį šalies telkiniuose nuskendo keturi žmonės. Žuvusių būtų ir daugiau jei ne 71-erių metų senolė iš Marijampolės, kuri išgelbėjo gyvybę skendusiam vyrui. Su anūkais atėjusi maudytis prie upės moters pamatė jau be gyvybės ženklų plūduriuojantį žmogų. Senolė nė nesvarstydama puolė į vandenį ir vyriškį išgelbėjo.

Marijampolietė Vitalija Stadalienė graudinosi, prisiminusi nutikimą.

„Daugiau nieko negalvojau, kad tik jis liktų gyvas…“, – pasakojo V. Stadalienė.

Pirmadienio vakare 71-erių moteris atvedė anūkus į Šešupę nusimaudyti. Buvo aštunta valanda vakaro, žmonių prie upės jau nedaug. Marijampolietė pasakojo sutikusi kaimyną, kuris pasiskundė esantis labai pavargęs ir sušilęs. Vyras nusimetė drabužius ir niurktelėjo į vandenį.

„Iš matymo aš jį pažįstu. Ir jisai taip buvo sušilęs ir pavargęs, žmogus labai sunkų darbą dirba ir jisai tik šoko greitai į upę ir pradėjo taip lyg nugara plaukti“, – pasakojo marijampolietė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 71 metų gelbėtoja

Netrukus moteris pamatė, kad maždaug 50-ies metų vyras jau plūduriuoja upėje. Nusimetusi drabužius, senjorė šoko į vandenį. Kai pribrido prie žmogaus, šis jau nekvėpavo.

„Priėjau, čia nereikia net plaukti, negilu. Pažiūrėjau, kad visas veidas buvo juodas, lūpos juodutėlės. Jis jau nesąmoningas buvo. Kažką dar gurguliavo lygtai. Aš paėmiau už pažastų ir per vandenį traukiau, traukiau“, – sakė V. Stadalienė.

REKLAMA

Moteris pasakojo, kad tempdama žmogų į krantą, rėkė visu balsu, kad reikia pagalbos.

„Šaukiau nesavu balsu – gelbėkit tą žmogų. Iš ano kranto moteriškė iškvietė greitąją. Labai greitai atvažiavo medikai. Paskui jam pagalbą suteikė“, – sakė moteris.

Senjorės išgelbėtas vyras vis dar ligoninėje. Medikai sako, kad gyvybei pavojaus nebėra. Tačiau jei marijampolietė būtų ilgiau delsusi, jo išgelbėti būtų nepavykę.


Rašyti komentarą...
R
Raimonda
2019-06-26 13:38:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas labai gerai, tik jūs baikit 71 metų šaunią ponią vadinti senole. Ar mandagumo niekas nemokė žurnalistų universitete?
Atsakyti
0

N
Na pavarot
2019-06-26 13:43:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia senole? Is nuotraukos sprendziant energinga,simpatiska ir elegantiska moteris. Man senoliai kai zmones paliege, artejantys prie prie 90mecio. Ji man primena mano mociute, Jai virs 70, o kai kur ir mane apdeda... : DDDD
Atsakyti
-2

M
Mociute
2019-06-26 15:06:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aha ,Geda Kumziene ,pasikalbek su kolegom apie etika .kad is viso tai yra per dalykas, senoliu galima vadinti tada,kada zmogus jau guli patale , jau nebeturi jegu ir negali saves apsitarnauti ,tada jis jau senolis ,taip sakant karsincius ,senuolelis . Ocia zmogus pilnas energijos , laksto su anukais paupiais ,gelbeja nelaimelius ir se tau ,senole.Senatve priklauso ne nuo metu skaiciaus ,o nuo sveikatos ir energijos .
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų