Liūties padariniai: vanduo išplovė dalį Rusnės estakadoje nutiesto asfalto

Rusnės estakada vis susiduria su nesklandumais – šįkart smarki liūtis, kuri talžė Rusnę naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, išplovė dalį šviežiai ištiesto asfalto, praneša portalas 15min.lt.

Rusnės estakada

Kai kuriose vietose vanduo išgraužė kraštus, kuriuos darbininkams teks skubiai taisyti. Viena išgrauža net pasiekė kelio ženklinimą.

Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė Lietuvos radijui teigė didelės problemos nematanti, nes į salą grįžę kelininkai problemą sutvarkys.

„Šalia estakados, prie užvažiavimo šonuose yra išplautas gruntas. Estakados atidarymas buvo 18 dieną, tai žiūrėkit, koks trumpas laikas ir buvo ne lietus, o buvo liūtis. Ilgą laiką labai stipriai lijo. Ketvirtadienį vakare pradėjo ne lyti, o pilti ir išplovė šalikeles. Čia nieko tokio baisaus aš nematau. Grįš, man atrodo, po mėnesio „Kauno tiltai“ kelio rekonstrukcijos darbams ir sutvarkys“, – teigė D. Drobnienė.

 


Rašyti komentarą...
v
vilnietis
2019-06-15 15:06:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
potvinis isplaus ir estakada..darbas padarytas kaip rankos is siknos augtu..pamatysite kiekviena vasara trvakys ir asfalta ir estakada..eurukus reikia juk isplauti...is valdzios
Atsakyti
-1

Z
Zemaite
2019-06-16 13:38:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia kaip su gedimino kalnu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų