Tragedija Balsio ežere: liudininkai papasakojo, kas vyko prieš nuskęstant dviems paaugliams

Vilniuje Balsio ežere nuskendo mergina ir paauglys vaikinas. Paplūdimio gelbėtojai nematė nelaimės, ji įvyko ne oficialiame Žaliųjų ežerų paplūdimyje, toli nuo jo esančioje nuošalioje vietoje. Pirminiais duomenimis, žuvo brolis ir sesuo.

Policijos pareigūnams buvo pranešta, kad du paaugliai paniro šokdami į vandenį su virve, vadinama „tarzanke“. Pastaroji buvo maždaug už penkiasdešimties metrų nuo tos vietos krante, kur ištraukti kūnai. Nelaimę matę greta buvę vaikai pasakoja, kad įvykių eiga buvusi visai kitokia.

„Nežinom tiksliai, ar šokinėjo. Dėl to, kad buvo truputį toliau nuo tos pačios „tarzankės“. Ten buvo labai daug visokių draugų.  Apie kokie 20 – 30. Ten jų buvo daug“, – pasakojo įvykį stebėję vaikai.

Vietoje, kur nuskendo paaugliai, yra  statūs krantai, greičiausiai ir ežeras čia staigiai gilėja – nemokančiam plaukti tai tikri spąstai. Oficialus paplūdimys yra kitoje ežero pusėje. O toje vietoje skęstantysis gali sulaukti nebent kitų poilsiautojų pagalbos.

Aiškėja, kad tragedija ir įvyko, kai skęsti pradėjo mergina, o ją gelbėti bandęs paauglys irgi nebeišsilaikė vandens paviršiuje. Bendrajam pagalbos centrui apie tragedija virtusią nelaimę pranešta apie 16-ą valandą, per karštymetį prieš liūtį.

„Vieną, mergaitę, draugai ištraukė, o berniuką ištraukė gaisrininkai“, – pasakojo įvykio liudininkai.

Gelbėtojams ir medikams nepavyko atgaivinti nei berniuko, nei merginos. Aiškėja, kad jai buvo 18-a metų, o berniukui – dar tik 15.

Išsaugoti vaikų gyvybes mėginę gelbėtojai nieko nepasakoja.

Nieko nekomentuoja ir vaikiną bei merginą gaivinę medikai. Darbuotojai iš įvykio vietos išnešė mėlynus maišus, kuriais uždengiami nuskendusiųjų kūnai.


Rašyti komentarą...
N
Nonoriu sakyti
2019-06-14 05:13:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš berniuko draugė. Jis niekada neturėjo nei brolio, nei sesers. Gyveno su močiute Vilniuje. Tėvas mirė, mama užsienei. Jis mokėsi Sofijos Kovalevskojos progimnazijoje. 8b klasėję. Ačiū tau už viską, Edvardai.
Atsakyti
-7

l
liudetojas.
2019-06-13 22:47:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
vaikai prisnekejo nesamoniu... ivykis atsitiko ne del tarzankes. Tiesiog pana nemokejo plaukti, o ten buvo staigus gilejimas. Mes su draugais sokinejome nuo tarzankes ir isgirdome kad kaz kas saukia pagalbos, iskart ten nubegom, musu buvo apie 12, ir kokie 7-8 suaugusieji. ir kart sokome i vandeni ju jieskot, o ne pasisalinom, kaip teigia "liudytojai"... Paneles kuna rado po kokiu 25-30 minuciu po nuskendimo...
Atsakyti
-13

n
nespejas
2019-06-14 08:14:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vat tu pasakiai ir viskas visi atsargus bus
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų