Alkoholio matuoklį iš Kinijos parsisiuntęs jaunuolis reide skaudžiai nusvilo

Naktį į šeštadienį Vilniaus policijai įkliuvo lengvai apgirtęs abiturientas vairuotojas. Jaunuolis pasakojo, kad prieš važiuodamas kelis kartus pasitikrino savo alkoholio matuokliu – šis rodė nulius. Vaikinas sėdo prie BMW vairo, važiavo su mergina ir buvo sustabdytas reide.

Kinišką alkoholio matuoklį įsigijęs vaikinas skaudžiai nusvilo (nuotr. Broniaus Jablonsko)
13

Policijos alkoholio matuoklis parodė 0,52 prom. Tai lengvas girtumas – už tiek baudžiamoji byla negresia, tačiau nuo gegužės sugriežtintos baudos – vaikinui teks sumokėti mažiausiai 800 eurų baudą, taip pat mažiausiai metams bus atimtas vairuotojo pažymėjimas.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naktinis reidas

Vaikinas neturi dvejų metų vairavimo stažo, o tai reiškia, jog jam faktiškai reikės iš naujo laikyti vairavimo egzaminą.

REKLAMA

Jaunuolis pademonstravo savo alkoholio matuoklį, kuriuo tikrinosi pats. Už jį vaikinas vienoje populiarioje internetinėje parduotuvėje sumokėjo apie 20 eurų. Vaikinas dar kartą juo pasitikrino. Nors prieš kelionę kiniškas prietaisas rodė nulius, papūtus reide parodė 0,26 prom.

Tiesa vaikinas būtų baudžiamas ir už tiek – tik bauda viršijus nulinę promilę būtų gerokai mažesnė (maždaug 230 eurų). Pažymėjimo jaunuolis nebūtų praradęs, tiesa besibaigiant bandomajam laikotarpiui tektų lankyti papildomus vairavimo kursus.

Vaikinas sakė, kad ketvirtadienį audringai atšventė paskutinį skambutį, penktadienį alkoholio nevartojo. Sako per daug pasitikėjęs pigiu daiktu: jei šis būtų parodęs bent kažkiek alkoholio, tikrai nebūtų vairavęs.

Galima bandyti sugrąžinti prekę, tačiau atgauti pinigų tikriausiai nepavyks, o apie pilną kompensaciją iš kiniškos parduotuvės net nesvajokit. Apie niekam tikusią prekę jis nebent gali pabandyti palikti blogą atsiliepimą.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų