Kruvinas nusikaltimas sukrėtė Jurbarką: tokio nėra buvę daugybę metų

Apie 11 tūkst. gyventojų turinčiame Jurbarke – gedulo nuotaikos. Rastas nuo gegužės 10-sios ieškotas 18-mečio kūnas.

Jurbarkas (Andrius Ufartas/fotobankas.lt)

Pasitvirtino patys baisiausi įtarimai – tik pilnamečiu tapęs jaunas Jurbarko gyventojas buvo nužudytas. Pirminiais duomenimis, vieninteliu peilio dūriu į kaklo sritį.

Pranešama, kad policijos pareigūnai dar prieš surasdami nužudytojo kūną dėl galimo nusikaltimo įvykdymo buvo sulaikę nepilnametį įtariamąjį.

Pastarasis, kaip ir jo auka, gimęs 2001 metais, tik dar nėra sulaukęs 18 metų. Ši aplinkybė, pasitvirtinus itin sunkiems įtarimams nužudymu, iš dalies gali „išgelbėti“ nepilnamečio kailį.

Mat Lietuvoje laisvės atėmimo bausmė nepilnamečiui asmeniui negali viršyti 10 metų. Jei nusikaltimą įvykdytų 18 metų sulaukęs asmuo, jam grėstų įkalinimas nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

Vyksta tyrimas

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės specialistė Daiva Klimavičienė naujienų portalui patvirtino, kad 18-mečio kūnas buvo surastas Žemaitės gatvėje esančiame apleistame pastate.

REKLAMA

„Šiuo metu sunkių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai intensyviai dirba siekdami išaiškinti šį nusikaltimą. Išsamiau apie šį įvykį informacijos pateikti negaliu, kad nebūtų pakenkta atliekamam ikiteisminiam tyrimui“, – pabrėžė D. Klimavičienė.

Policijos atstovė tik pridūrė, kad jaunuolio kūną surado patys pareigūnai. Jie nesulaukė skambučio iš atsitiktinių praeivių.

Apie tai, kad įtariamųjų dėl šio nužudymo gali būti ir daugiau D. Klimavičienė kol kas pasakyti taip pat negalėjo.

Jurbarkas – sukrėstas

Sukrėsti Jurbarko gyventojai apie šį nusikaltimą daug nekalba. Jie reiškia užuojautą nužudytojo artimiesiems ir kalba apie tai, kad viešoje vietoje darosi nesaugu.

„Žinau, kad ta vieta yra apleista ir stengiuosi vengti to pastato, kuris turi itin prastą reputaciją dėl ten besiglaudžiančių asocialių asmenų“, – vietą, kur buvo rastas 18-mečio kūnas trumpai apibūdino Jurbarko gyventoja.

Jurbarko miesto seniūnas Romualdas Kuras patikslino, kad apleistame pastate anksčiau yra veikęs vaikų darželis:


Rašyti komentarą...
M
Magda
2019-05-24 13:54:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Padekokit uz reformas policijos nesamoningas,kur ziaurei dingsta jaunimas nuzudomi jauni zmones skaitai ir baisu darosi
Atsakyti
-9

G
Gintaras
2019-05-24 17:59:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko verkšlenat? Ir taip valstybei per daug yra piliečių. Visas dėmesys ne į žmones, ne į ugdymo įstaigas, ne į šeimas ir dirbančius juodą darbą. Tuos paliko likimo valiai, o rūpinasi verslininkais, jiems šiltnamio sąlygas sudarinėja, prieš JAV klūpinėja, prieš Briuselį... Darbų tiek, kad ir be runkelių bėdų pakanka! O kai jau labai mūsų sumažės, pritrūks- ukrainiečių atsiveš. Jau po truputį tas vyksta ir mūsų vis mažiau bereikia. Šeimai užuojauta, o valstybę sveikinu su dar vienu laimėjimu.
Atsakyti
-4

J
Justicija
2019-05-24 14:35:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir vyks kol nebus normaliai baudžiama , jau turėtų bausti nuo 16 metų , juk jau tokie geria , vartoja kvaišalus, jei jau jis toks nepilnametis , pilnametis pridarys dar daugiau
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų