REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Portale Balsas.lt užgimė nauja rubrika - „Lankytojų balsas“. Jos užmanymas - kad jūs, mūsų skaitytojai, taptumėte rašytojais, siųstumėte mums savo mintis, nuomones, įdomias jus supantį gyvenimą fiksuojančias nuotraukas, mes rinktumėme įdomiausius tekstus ir už tai jums dovanotumėme prizus.

REKLAMA
REKLAMA

Taigi, pradedam! Rašyk, reikšk savo nuomonę įvairiais užmigti neleidžiančiais klausimais, siųsk savo tekstus mums ir būti išpublikuotas.

REKLAMA

Jeigu jūsų aprašoma tema bus įdomi, gali būti, kad ja susidomės mūsų žurnalistai ir pagal tai parašys platesnį tekstą.

Be abejo, jei siųsite reklaminio pobūdžio, necenzūrine kalba pripildytus tekstus, mes jų netalpinsime. Vadovaukitės sveiku protu.

Pradžioje pradėsime su nedideliais prizais (bet ne mažiau vertingais) - už įdomiausią tekstą, nuotrauką su prierašu ar gal net filmuotą medžiagą su komentaru padovanosime simbolinį prizą. „dr. organic“ kūno priežiūros rinkinį su ekologišku manukos medumi - muilą bei rankų ir kojų kremus - įteiksime laimėtojui, kurį paskelbsime balandžio 16 d.

REKLAMA
REKLAMA

„Pranešk naujieną“ (nuotr. Balsas.lt)„Pranešk naujieną“ (nuotr. Balsas.lt)

Bet kuriuo atveju tikiuosi, kad vadovausitės olimpiniu principu - svarbiau dalyvauti, nei laimėti. Tekstus galite talpinti čia, arba siųsti paštu [email protected]. Šiuo l. paštu taip pat laukiu jūsų pastebėjimų, klausimų, pasiūlymų.

„Lankytojų balsas“ kuratorė Toma Višomirskaitė

P.S. Dėkui rašiusiems ir rašantiems. Prizą nusprendžiau įteikti entuziastingai šio blog'o autorei, kuri nusprendė su mumis bendradarbiauti ir kartas nuo karto rašyti mums tekstus. Ačiū!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų