Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Šeštadienio, birželio 4 d. tiesiogine transliacija iš didžiosios LNK studijos baigėsi linksmai nuotaikingas „Žvaigždžių duetų“ sezonas. Paskutiniame lemiame mūšyje susikovė keturios poros: Ruslanas Kirilkinas ir Jarmo Skonas, Ilja ir Vita Pimpienė, Merūnas ir Rūta Pentiokinaitė bei Andrius Butkus ir Ona Kolobovaitė.

REKLAMA

Finalo dalyvius apšildė „siautulingiausias“ šio sezono duetas – Vilija ir Mantas Stonkus. Pasitraukusi iš projekto po pusfinalio ši pora išsiskyrė nevaržoma energija, noru stebinti ir ieškoti naujų išraiškos formų. „Visi visi šoka“ dainos žodžiais M. Stonkus ir Vilija neabejotinai atliko publiką apšildančios grupės darbą.

Duetus komisija vertino kartu su žiūrovais, tačiau kitaip nei pusfinaliuose publikos balsai nebuvo ribojami.

REKLAMA
REKLAMA

Pirmasis raundas

Pirmąjį numerį finale gavo Ilja ir Vita Pimpienė. Duetas finalą pradėjo lyrišku klasikiniu kūriniu, sezono metu žiūrovų jie geriausiai buvo vertinami būtent po tokių kūrinių atlikimo.

Kaip visad jausmingi ir nuoširdūs R. Kirilkinas ir J. Skonas prisistatymui pasirinko lietuvišką R. Kelly dainos „I Believe I Can Fly“ versiją. Papildomos vyrukams davė didžiulę naudą – dainą jie atliko kaip niekad gerai.

Andrius Buktus ir Ona Kolobovaitė publikai pademonstravo saviironijos ir šokio judesių kupiną numerį. „Aš Butkus, Andrius Butkus“, ‒ keletą kartų į žiūrovus kreipėsi šokėjas. O. Kolobovaitė buvo įsijautusi į paprastos mergaitės iš Visagino vaidmenį.

Apie savo vokalinius sugebėjimus publikai priminė Merūnas. Jis kartu su teisininke R. Pentiokinaite atliko kūrinį „Come What May“ iš miuziklo „Mulen Ružas“. Kaip ne kartą pastebėjo komisija, Rūtai šalia partnerio tokiame amplua atsilaikyti buvo sudėtinga, tačiau dietas vis tiek skambėjo puikiai.

REKLAMA
REKLAMA

Daugiausiai komisijos balų po pirmojo dainų turo gavo R. Kirilkinas ir J. Skonas, tuo tarpu žiūrovai aktyviausiai palaikė Merūną ir R. Pentiokinaitę. Už šį duetą publika atidavė beveik 12 tūkst. balsų. Susumavus komisijos ir žiūrovų balus pirmoje vietoje buvo Merūnas ir R. Pentiokinaitė, paskutiniai – A. Butkus ir O. Kolobovaitė.

Antrasis raundas

Antrajame ture Ila su V. Pimpiene tęsė tą pačią jautrios, gerų vokalinių sugebėjimų reikalaujančios muzikos tematiką. Pora atliko dainą „Amžina meilė“ – lietuvišką vienos iš operos „Turandot“ arijų versiją.

Visai kitokią nuotaiką skleidė R. Kirilkinas ir J. Skonas. Vyrukai pademonstravo linksmą „Queen“ dainos „I Want To Break Free“ parodiją, kurioje Jarmo vilkėjo blizgančią suknelę ir grojo trimitu, o Ruslanas tvarkėsi scenoje su siurblio antgaliu ir išraiškingai kraipė užpakalį pasilypėjęs ant kėdės.

REKLAMA
REKLAMA

Elegantiškiausią ir estetiškai labiausiai išbaigtą savo kūrinį antrajam pasirodymui pasirinko A. Butkus ir O. Kolobovaitė. Originalioje šokio ir dainos sintezėje duetas dar kartą pademonstravo, kokios yra bendravimo judesiu ir dainavimu galimybės.

Nuotaikingiausią penktojo „Žvaigždžių duetų“ sezono pasirodymą dar kartą pademonstravo Merūnas ir R. Pentiokinaitė. Tarp „geriausių draugių“ vėl kilo nesutarimų, po studiją į visas puses pažiro obuoliai ir riešutai, o publika ir komisija juokėsi iki ašarų.

Finale „Žvaigždžių duetus“ aplankė ypatinga viešnia. „Eurovizijos“ finale Lietuvai atstovavusi Evelina Sašenko atliko lietuvišką „C'est Ma Vie“ dainos versiją. Publiką jos pasirodymą įvertino gausiais aplodismentais.

Po antrojo turo komisija daugiausiai balų skyrė Merūnui ir R. Pentiokinaitei, paskutiniai jos vertinimų lentelėje liko Ilja ir V. Pimpienė. Žiūrovai ir toliau labiausiai palaikė Merūną ir R. Pentiokinaitę. Šis duetas po antrojo turo pirmavo ir bendroje įskaitoje.

REKLAMA
REKLAMA

Trečiasis raundas

Paskutiniame savo pasirodyme Ilja ir V. Pimpienė publikai parodė, kad ambicijų laimėti ir pasitikėjimo savo jėgomis jiems netrūksta. Skambant „Eurovizijos“ šokių šokių muzikos ritmams duetas dainavo „tikiu šventai – mes laimėsime“.

Dar vieną itin jausmingą ir nuoširdų pasirodymą iš savo repertuaro panaudojo R. Kirilkinas ir J. Skonas. Vyrukai atliko lietuvišką Robie Williamso dainos „She's The One“ koverį. Paskutinį kartą išėję į sceną abu vilkėjo žydrus drabužius.

Trečias A. Butkaus ir O. Kolobovaitės pasirodymas vėl buvo išraiškingas ne tiek dainavimu, kiek judesiais. Kaip ir dera finaliniam numeriui pora pasirinko tango. Aistringame šokio kūrinyje Onai besisukant atsikabino mikrofonas, tačiau duetas nenustojo šokti, o po pasirodymo pora smarkiai apkabino.

Paskutinį vakaro kūrinį Merūnas ir R. Pentiokinaitė skyrė visiems penktojo sezono „Žvaigždžių duetų“ projekto dalyviams. „Likime draugais, net jei viskas pasibaigs“, – dainavo pora, o konkurso kulminacijai kūrinys puikiai tiko. „Tai buvo nugalėtojų daina“, ‒  vertindamas duetus sakė V. Juozapaitis.

REKLAMA
REKLAMA

Po trijų turų daugiausiai balų komisija skyrė Merūnui ir R. Pentiokinaitei, antri liko R. Kirilkinas ir J. Skonas, trečioje vietoje atsidūrė Ilja ir V. Pimpienė, o nuskriausti liko A. Butkus ir O. Kolobovaitė. Žiūrovai aktyviausiai palaikė Ilją ir V. Pimpienę, šis duetas surinko net 64 tūkst. balsų. Iš viso projekto dalyviai finalo vakarą sulaukė 180 tūkst. balsų.

Prieš paskelbiant galutinius rezultatus laikantis „Žvaigždžių tradicijų“ progą dainuoti gavo komisijos nariai. Jiems kompaniją scenoje palaikė Mia, Aistė Pilvelytė ir Renata Voitechovskaja.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balus paaiškėjo penktojo „Žvaigždžių duetų“ sezono nugalėtojai. Jais tapo Merūnas ir R. Pentiokinaitė, porai buvo įteiktas Auksinis mikrofonas. Antri liko ir Sidabrinį mikrofoną gavo , trečioje vietoje atsidūrę R. Kirilkinas ir J. Skonas pelnė Bronzinį mikrofoną. Ketvertuką užbaigė A. Butkus ir O. Kolobovaitė.

REKLAMA
REKLAMA

„Esu laiminga šiandien“, ‒ prieš atlikdama nugalėtojų dainą sakė R. Pentiokinaitė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų