Išsiilgai naktinio šėlsmo, geros nuotaikos ir nori išsilieti bei pasidalinti susikaupusią energiją su draugais?

„MTV The Block” tęsia savo vakarėlių seriją kviesdami visus, pasigedusius naktinio gyvenimo, apsilankyti klube „Gravity“. Gegužės 2 d., šeštadienį, „MTV The Block“ užpildys visą klubą, o r‘n‘b, soul, hip hop ir urban muzika, kurios kokybe rūpinsis estas DJ Critical ir grupės „G&G Sindikatas“ narys DJ Mamania.

Vienas populiariausių didžėjų Estijoje, DJ Critical, taip pat puikiai žinomas Lietuvoje, nes tai jau tikrai ne pirmas jo apsilankymas įvairiuose mūsų šalyje vykstančiuose hip hop‘o vakarėliuose. Atlikėjas muzika domisi nuo 14 metų, kai pradėjo rinkti pirmuosius Estijoje iš užsienio pasirodančius vakarų hip-hop atlikėjų garso juostas. Tuomet jis dar grojo pogrindiniuose vakarėliuose, ką pats DJ Critical dabar prisimena su šypsena. DJ Critical veda autorinę laidą Estijos radijuje, bei svajoja padaryti telefoninį MC Battle.   

„MTV The Block" su DJ Critical bus devynioliktasis jau daugiau nei 2 metus egzistuojančio renginių ciklo vakarėlis, į kurį, kaip ir visada, patekti norinčių yra daugiau nei laisvos vietos. Jau nuo gegužės į „MTV The Block“ klube „Gravity“ bus galima užsukti nebe sykį, o du kartus per mėnesį. Neatmetama galimybė vakarėlius perkelti ir į kitus Lietuvos miestus.  

REKLAMA

Taigi jau dabar šeštadieniui ruošk stilingiausius drabužėlius, gerą nuotaiką, visas energijos atsargas ir skubėk į DJ Critical ir DJ Mamanios ritmais pulsuosiantį populiariausio pasaulyje muzikos kanalo MTV vakarėlį.  

MTV „The Block“ su DJ Critical, gegužės 2 d. , šeštadienį, Vilniaus klube „Gravity“.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų