Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artėjant vasarai, muzikos chuliganas MTV „nestabdo“ ir kaip žadėjo klube „Gravity“ pristato jau antrąjį „MTV The Block“ vakarėlį šį mėnesį.

REKLAMA

Šį šeštadienį prie pulto stos tikras muzikos profesionalas iš D. Britanijos DJ Porge ir, žinoma, vakarėlių serijos veteranas – grupės „G&G Sindikatas“ narys DJ Mamania.

DJ Porge – yra ne tik D. Britanijos DMC čempionas, bet ir garsiojo Londono klubo „Ministry of Sounds“ rezidentas. 27-erių metų vaikinas geriausiai yra žinomas, kaip bene geriausio beatbox atlikėjo pasaulyje Killa Kela didžėjus. Taip pat jis kuria muziką, prodiusuoja kitas grupes, reziduoja „Spit Kingdom“ naktiniame klube. Maža to, jis yra „MTV Indelible“ video žurnalo didžėjus.

REKLAMA
REKLAMA

Britanijos spaudoje Porge yra vadinamas „vienu geidžiamiausiu šalies diskžokėju“. Šiam vyrukui teko dalintis scena ne tik su Killa Kela, bet ir Method Man, „The Streets“ bei kitais. O gegužės 23 d. jis mėgins užkariauti ir jūsų širdis.

Vakaro kaltininkas Lietuvoje lankosi jau ne pirmą kartą. „Puikiai prisimenu savo visus pasirodymus jūsų krašte. Lietuvos publika – ypatinga, grįšiu čia visuomet, kai tik būsiu kviečiamas“ – prieš dar vieną kelionę į Vilnių elektroniniame laiške rašė DJ Porge.

Veskis draugus kartu ir susitiksime „MTV The Block“ šį šeštadienį klube „Gravity“. Šokti kvies  DJ Porge ir DJ Mamania leidžiami urban, hip hop ir r'n'b muzikos ritmai, kurie taip bus  pateikti, kad abejingų tikrai neliks.DJ Porge


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų