Pasaulinės roko žvaigždės iš JAV „Linkin Park“ surengs vienintelį koncertą Lietuvoje. Garsieji rokeriai „Siemens“ arenoje koncertuos birželio 10 d. Pasaulinėse gastrolėse, į kurias įtraukta ir Lietuva, grupė „Linkin Park“ pristatys naujausią savo studijinį albumą „Minutes To Midnight“.

Bilietais į „Linkin Park“ koncertą elektroninės prekybos bendrovė „Tiketa“ pradės prekiauti kitą pirmadienį, balandžio 28 d. 10 val. ryto. Tik tą dieną bilietai kainuos nuo 100 litų. Vėliau bilietai kainuos 120 – 160 litų. Detali informacija apie bilietų kainas nurodyta interneto tinklalapyje www.tiketa.lt.

Nuo susikūrimo 1996 m. grupė „Linkin Park“ iš viso pardavė daugiau nei 50 mln. albumų ir pelnė du prestižinius „Grammy“ apdovanojimus.

2000 metais išleistą debiutinį „Linkin Park“ albumą „Hybrid Theory“ autoritetingas muzikos žurnalas „Rolling Stones“ paskelbė vienu įtakingiausiu naujojo šimtmečio įrašu, sėkmingai apjungusiu metal ir hip-hop muzikos žanrus. Didžiausiu šio albumo hitu tapusi daina „Crawling“ grupei pelnė pirmąją „Grammy“ statulėlę.

2003 m. išleistas antrasis albumas „Meteora“ įrodė, kad „Linkin Park“ vaikinai nenusiteikę užmigti ant laurų. Kolektyvas, kuriame groja šeši muzikantai, nuo pat savo gyvavimo pradžios sėkmingai ieškojo naujų skambesio elementų. Milžiniškos sėkmės sulaukusių dainų „Somewhere I Belong“ ir „Breaking The Habit“ dėka albumas kaip tikras meteoritas šovė į perkamiausių muzikos albumų sąrašų viršūnes. Vien per pirmas septynias dienas šį įrašą amerikiečiai išpirko įspūdingu 800 tūkst. kopijų tiražu.

REKLAMA

2006 metais „Linkin Park“ atvertė dar vieną naują puslapį savo karjeroje ir laimėjo antrą „Grammy“ apdovanojimą. Juo buvo įvertinas vienas sėkmingiausių pastarųjų metų bendradarbiavimų – roko grupės ir repo muzikos atstovo Jay-Z bendras darbas „Numb / Encore“.

Tais pačiais metais grupė pradėjo savo naujausio studijinio albumo „Minutes To Midnight“ įrašus. Kartu su „Linkin Park“ muzikantais studijoje dirbo ir vienas žymiausių roko muzikos prodiuserių Rick Rubin, anksčiau kuravęs AC/DC, U2 ir „Red Hot Chilli Peppers“ albumus.

Vos išleistas „Linkin Park“ albumas „Minutes To Midnight“ per savaitę buvo išgraibstytas 600 tūkst. tiražu ir debiutavo perkamiausių JAV albumų sąrašo viršūnėje. Šis įrašas mėgiamiausiu albumu taip pat tapo dar 15 pasaulio šalių, tarp jų D. Britanijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje.


Rašyti komentarą...
2009-09-22 20:47:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
geras
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų