Liepos 12 d. Panevėžyje griaudės šokių muzika, kurią pristato klubinių renginių agentūra „Atari“. Aukštaitijos sostinę aplankys Kauno EXIT rezidentas Kastis Torrau ir Vilniaus PACHA atstovas Andrius Rio. Vidurvasarį šokių muzikos atstovai skelbs VIP klube.

Didžėjai liaupsina Panevėžio publiką

Tiek Kastis Torrau, tiek Andrius Rio – puikiai visoje šalyje pažįstami didžėjai. Atstovaudami didiesiems šalies klubams, šie didžėjai nevengia savo patirtimi, įspūdžiais ir naujausia šokių muzika pasidalinti su mažesnių Lietuvos miestų gyventojais. Ypač dažnai tokių kelionių maršrutuose atsiduria Panevėžys.

„Panevėžio publika iš mažųjų šalies miestų šoka bene aktyviausiai ir turi išlavintą skonį. Jie nori girdėti tai, kas nauja ir aktualu, labiau vertina kokybę, o ne kiekybę. Ir taip sakau tikrai ne dėl to, kad pats esu panevėžietis“, – šypsosi house magas Andrius Rio. Jam pritaria ir Kastis Torrau: „Panevėžys mane žavi kiekvieną kartą, kai čia groju – šviesios emocijos ir teigiamos nuotaikos čia tiesiog liejasi per kraštus.“Lenktynes ir šokius vienija pojūčiai

Pastarasis didžėjus į Panevėžį tikrai atvažiuos skubiai. Kastis Torrau greitis nesvetimas ne tik šokių aikštelėje, bet ir automobilių lenktynių trasoje. Daugkartinis Lietuvos ralio čempionas savo trofėjų kolekciją birželį papildė pergale ralyje „Saulė-2008“. „Lenktyniavimą ir didžėjavimą jungia keli panašūs dalykai. Visų pirma, tai pasišventimas darbui ir maksimumo siekimas. Taip pat ir adrenalinas, kurio labai daug gaunu tiek įveikdamas posūkį, tiek stovėdamas prieš tūkstantinę minią“, – įspūdžius pasakoja didžėjus.

REKLAMA

Atskleidžia profesines paslaptis

Tokio dydžio auditorija Kasčiui – dažno savaitgalio atributas. Vien šiais metais jis „apšildė“ ne vieną pasaulinę šokių muzikos žvaigždę. Grotuvais jis dalinosi su dueto „Deep Dish“ nariu Sharam, Danny Howells, Smokin Jo, Satoshi Tomiie ir kitais. „Warm-up‘ai yra labai specifiška didžėjaus darbo dalis, nuo kurios nemažai priklauso viso renginio sėkmė. Tuo tarpu kai groju nakties piko metu, galiu atskleisti man patinkančią muziką visu jos žavesiu“, – profesinėmis paslaptimis dalinasi Kastis Torrau.

Andrius Rio pažada daug house virpesių

Kartu su juo „VIP Club“ lubas kilnos ir Andrius Rio. Panevėžietis sėkmingai lipa muzikinės karjeros laiptais sostinėje. Čia didžėjus reziduoja garsiosios linsmybių salos Ibizos ambasadoje, klube „Pacha“. Vis dėlto, Andrius Rio nepamiršta ir gimtojo miesto bei jame gyvenančių šokių muzikos mėgėjų. Liepos 12 d. jis be abejo užkrės visus house muzikos virusu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų