Nuo kovo 3  dienos į TV3  ekranus sugrįžta milžiniško populiarumo sulaukusi pramoginė laida – „Nuodėmių dešimtukas“. Žvaigždžių nuodėmes kaip ir anksčiau skaičiuos serialo „Pasmerkti“ aktorius Marius Mačiulis. Jis pripažįsta, jog Lietuvos garsenybėms sugrįžta neramios dienos.

„Tautą mulkinantys Seimo nariai, nekaltas merginas viliojantys lovelasai, milijonais aptekę turtuoliai, iš neturtėlių atimantys paskutinius centus, vagiančios garsenybės ir painios populiariausių žvaigždžių paslaptys – niekas nepraslys pro „Nuodėmių dešimtuko“ objektyvą. Atėjo metas išpažinti nuodėmes ir atgailauti“, – sako kultinės laidos prodiuseris Kristupas Krivickas.

„Nuodėmes darome visi, aš irgi ne išimtis. Todėl laida bus ne tik sensacinga, bet ir labai naudinga“, – sako M. Mačiulis.

Projekte darbuosis ir žinoma žurnalistė bei laidų vedėja Ligita Juknevičiūtė, sugrįžtanti į TV3 televiziją.  Ji taps „Nuodėmių dešimtuko“ redaktore.

„Laida bus draugiška, linksma, intriguojanti, šiek tiek sarkastiška, patraukianti per dantį. Todėl nebijokite mūsų – būsime švelnūs“, – šypsojosi L. Juknevičiūtė.

„Nuodėmių dešimtukas“ – kovo 3-ąją 20. 30 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų