Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Kasmet motociklininkų klubas „VORAI MC“ organizuoja tradicija tapusį sunkiosios roko muzikos koncertą „Tėvynei“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

REKLAMA
REKLAMA

Muzika grąžinanti atgal

Devyniuose iki šiol vykusiuose renginiuose „Tėvynei“ koncertavo dvidešimt penkios grupės iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Norvegijos.

Renginiai vyko keturiose skirtingose Vilniaus metalinės scenos tvirtovėse – pradedant „Kabliu“ ir baigiant „Mulen Ružu“. Šiemet jubiliejinis dešimtasis koncertas „Tėvynei – Tūkstantmetis“ skirtas pirmajam Lietuvos vardo paminėjimui 1009 metais, kai mūsų išdidūs protėviai už baltų tikėjimo simbolių sudeginimą nukirsdino arkivyskupą Brunoną su visa jo palyda.

Renginyje bus pagerbti karžygiai, stoję į kovą už Tėvynės laisvę, o

senovės lietuvių dvasia skambanti metalinė muzika grąžins mus 1000 metų atgal.

Sveikins svečiai iš Latvijos

Scenoje pasirodys žymiausi įvairių metalo muzikos stilių atlikėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Švedijos. Mūsų šaliai atstovaus tris skirtingas kryptis propaguojančios grupės: Lietuvos patriotinio metalo grandai, skandalingoji grupė „Diktatūra“, pagoniško metalo dievai „Obtest“ ir lietuviško heavy-power metalo lyderiai „Thundertale“, kurie sugros specialiai šiam renginiui skirtą kūrinį.

REKLAMA
REKLAMA

Tūkstantmečio proga Lietuvą pasveikins broliai latviai – garsiausia visų laikų Latvijos metalo grupė „Skyforger“! Svečiai iš Latvijos žada paruošti specialią programą kartu su latviško folkloro atlikėjais, greičiausiai išgirsime ir naujų dainų iš ruošiamo naujojo „Skyforger“ albumo.Latvijos metalo grupė „Skyforger“

Švedijos vilkas

Galiausiai, dvigubo jubiliejaus proga pirmą kartą Lietuvoje koncertuos ypatingi svečiai – legendinį Vikingų vilką „Månegarm“ įkūnijanti grupė iš Švedijos! Išskirtiniais gyvais pasirodymais garsėjantis kolektyvas „Månegarm“ šį kartą užtemdys Mėnulį tiksliu laiku – per pačią pilnatį. Jis išlaisvins surakintus Tėvus, dovanodamas galias mums ir leisdamas išsipildyti pranašystei.Grupė iš Švedijos „Månegarm“

Artėjant vidurnakčiui susirinkusiųjų laukia ypatinga akimirka, kurios jie nepamirš visą savo gyvenimą. Lietuva garbingai įžengs į antrą Tūkstantmetį!

REKLAMA
REKLAMA

Bilietų kaina yra ne kritinė, bet simbolinė – 66,6 Lt ir atspindi velniškus sunkumus, kuriuos Lietuvai teko įveikti. Dalyvaudami renginyje „Tėvynei – Tūkstantmetis“ prisidėsite prie Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje dar 1000 metų! Šią iškilmingą dieną kaip ir mūsų protėviai sakome – mes nesiklaupsim!!!


Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų