Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš trejus metus savąjį kelią į žvaigždes pradėjusio ir dvidešimt septintąjį gimtadienį ką tik  atšventusio  kauniečio Merūno Vitulskio populiarumas neblėsta. 

REKLAMA

Netgi dabar, kai kiti dainininkai skundžiasi sumažėjusiais honorarais ar  apytuštėmis salėmis, Merūno kasdienybėje sunku rasti laisvų valandų.  Koncertai. Filmavimai. Darbo kelionės. Mokslai ir... meniška prigimtis.  Suderinti visa tai iš tiesų nelengva. Ir nežinia, ar viskas eitųsi taip sklandžiai, jeigu šalia nebūtų jo merginos, šešeriais metais jaunesnės studentės Erikos.   

REKLAMA
REKLAMA

Jau antradienį,  pusvalandžiu vėliau nei įprastai, 21 valandą,  LNK laidoje „Gyvenimas pagal moteris“  Merūnas ir jo antroji pusė   atvirai prabils apie asmeninį savo gyvenimą. Du jauni žmonės sako  įsitikinę, jog tyla – ne visada geriausias ginklas.  Nes jau kone penkerius metus antrąją pusę turintis Merūnas iki šiol tituluojamas „geidžiamiausiu“ ir intensyviai atakuojamas jo meilės trokštančių merginų. 

Tokioms įkyruolėms vaikinas tikina nesuteikęs jokių vilčių,  keitęs telefono numerius ir netgi  specialiai įsigijo aparatą, kuris blokuoja atkakliausiųjų skambučius. Įrašai „Psichė“  Merūno telefone   geriausias įrodymas, kad įkyrių, dieną naktį skambinančių, meilės, romantikos ar netgi... vaikų maldaujančių merginų vis dar esama.

Tačiau po antradienį pasirodysiančios „Gyvenimas pagal moteris“ laidos  netgi ir pačių atkakliausiųjų gretos turėtų smarkiai sumažėti.  Visų pirma todėl, kad Merūno mylimoji – griežta, karinga ir be užuolankų kalbanti Erika nedviprasmiškai pareikš: Merūnėlis jos ir tik jos. Jokia mergina jo negaus!

REKLAMA
REKLAMA

 Rimčiausius Merūno ir Erikos santykius simbolizuoja ir ant merginos  rankos žėrintis, pagal paties dainininko pageidavimą sukurtas žiedas. Sužadėtuvės ar netgi slaptos vedybos?  Laidoje nuskambėsiantis Erikos ir merūno atsakymas taps staigmena net ir judviejų artimiesiems.

„Gyvenimas pagal moteris“ – jau antradienį 21.00 val. per LNK.  


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų