Dar vienas Britanijos „Eurovizijos“ košmaras

Britanijos viltys pralaužti „Eurovizijos“ užkeikimą vėl sudužo į šipulius, kai šiųmetiniame dainų konkurse šalies atstovas Engelbertas Humperdinckas užėmė tik priešpaskutiniąją vietą – apmaudo neslepia „London Evening Standard“.

Britų dainininkas pradėjo Azerbaidžano sostinėje Baku vykusį šou savo balade „Meilė tave išlaisvins“, tačiau, iki prasidėjo balsavimas, o kitų šalių atstovai atliko 25 dainas, kūrinys, atrodo, buvo pamirštas.

Netgi sėkmę nešantis kaklo papuošalas, kažkada dainininkui padovanotas Elvio Preslio, nepadėjo E. Humperdinckui pakilti kiek aukščiau nuo apatinės žymos. Už Britanijos atstovo dainą balsus skyrė tik Belgijos, Estijos, Latvijos ir Airijos televizijos žiūrovai.

E. Humperdinckas iš viso surinko 12 taškų – likdamas tik viena pozicija aukščiau Norvegijos, kuri taip pat „garsėja“ šiame tarptautiniame konkurse neretai gaunanti nulį taškų.

Anot dienraščio, „bus klausiama“ dėl sprendimo į „Euroviziją“ siųsti 76 metų dainininką, kurio pasirodymas tapo viena didžiausių JK nesėkmių šio konkurso istorijoje.

Iki 2011 metų dėl šalies atstovo delegavimo spręsdavo visuomenė. Tačiau pernai šį darbą padarė speciali komisija, nusprendusi į konkursą pasiųsti „berniukų“ grupę „Blue“, tikėdamasi, kad pasaulyje žinomas vardas galėtų padėti nuskinti laurus. Iš dalies tai pasiteisino, grupei galutiniame sąraše užėmus 11 vietą – pakankamai garbingą, palyginti su šių metų rezultatu.

Šiemet nugalėtoja tapo švedų atstovė Loreen su kūriniu „Euphoria“. Lietuvos atstovas Donatas Montvydas, atlikęs kūrinį „Love is Blind“, liko keturioliktas.


Rašyti komentarą...
t
todel,kad
2012-05-28 18:45:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
mazai anglu apie eurovizija ir girdeje.
Atsakyti
0

I
Ilona
2012-05-29 08:03:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man šita daina - pati gražiausia. Vienintelė, kuri skamba ausyse ir noriu klausytis dar ir dar.
Atsakyti
0

S
Stasys
2012-05-31 15:37:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepergyvenkit, čia tik pseudo konkursas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų