Ar pavyks D. Montvydui patekti į „Eurovizijos“ finalo dešimtuką(apklausa)

Donatas Montvydas, kuris atstovaus Lietuvai gegužės mėnesį Azerbaidžane vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse, susilažino pats su savimi. Jis vienoje lažybų bendrovėje pastatė 100 litų už tai, kad jam pavyks patekti į konkurso finalinį dešimtuką.

Rytoj Donatas išvyksta į Olandijos sostinę Amsterdamą, kur vyks „Mažosios Eurovizijos“ konkursas. Taip pat atlikėjas planuoja pasirodyti Londone, kur jam, anot prodiuserio Martyno Tylos, gali pasitaikyti galimybė pasirodyti BBC televizijos eteryje.

Atlikėjo prodiuseris tikina, kad kelionė Donatui Montvydui kainuos apie 120 tūkst. litų. Tačiau kol kas iš rėmėjų nepavyko surinkti nė pusės šių lėšų. Didžiausia dalimi prisidės lažybų kompanija „TOP Sport“, kuri atlikėjui skyrė  Tačiau kol kas iš rėmėjų nepavyko surinkti nė pusės šių lėšų. Didžiausia dalimi prisidės lažybų kompanija „TOP Sport“, kuri atlikėjui skyrė 30 tūkst. litų. Kiti galimi rėmėjai, pasak. M. Tylos, atsisakė, nes netiki dainininko sėkme „Eurovizijos“ finale.

Pats M. Tyla sako nė nedvejodamas statytų nemenką sumą pinigų už Donatą ir jo sėkmingą pasirodymą konkurse su daina „Love is Blind“. Po spaudos konferencijos prodiuseris taip ir padarė – pastatė už atlikėją nenurodydamas sumos.


Rašyti komentarą...
l
londoniete
2012-04-19 23:24:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
pateks, pateks :}. jau dabar 10 yra tik is kito galo:}. net i finala nepraeis, apie kokias aukstas vietas visi cia svaigsta. daina niekam tikus ir niekam neidomi. apart tu , kurie ji rinko. negaliu jo klausyt, nepernesu ...
Atsakyti
0

o
ouch
2012-04-20 20:05:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodel jus lietuviai tokie bjaurus? ..ne tai kad patart ar palaikyt, bet pasip%&davot ir sustumt. Jei patys taip tikim pergale ir vertinam, tai ar galim tiketis kad kiti ivertins? .. zodziu, amziais viskas negerai. viskas sudas. sedekim toliau lapais apsikase ir kubiliu kaltinkim. ;) amen!
Atsakyti
0

b
babeta
2012-04-21 12:59:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks skirtumas pateks ar nepateks,nebūkite tokie pikti.Reikia palaikyti visus,kurie atstovauja Lietuvą.Balsas puikus,o daina gera ar vidutinė skonio reikialas.pagyvensim-pamatysim.Laiko liko jau nedaug.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų