Į Rimo Tumino vadovaujamo teatro spektaklius bilietus bus galima įsigyti pigiau (Gediminas Savickis/BFL nuotr.)

Valstybinis Vilniaus mažasis teatras skelbia akciją, kurios metu bilietams į šio teatro gegužės mėnesį rodomus spektaklius bus taikoma 40 procentu nuolaida.

Su patrauklia nuolaida bus galima pasižiūrėti spektaklius, sukurtus žinomų teatro meistrų ir daug žadančių režisūros debiutantų.

Tearto meno vadovo Rimo Tumino režisuota Antono Čechovo „Žuvėdra“ žiūrovams pristato ne tik naują klasikinės dramaturgijos kūrinio interpretaciją, bet ir jauniausiąją Mažojo teatro aktorių kartą, kurią žiūrovai su spėjo pamilti ir scenoje, ir televizijos ekrane. Žiūrovams taip pat bus primintas vienas ilgaamžiškiausių Mažojo teatro spektaklių – A. Čechovo „Vyšnių sodas“, R. Tumino sukurtas kartu su šio teatro senbuviais ir pelnęs pripažinimą daugelyje tarptautinių festivalių. Serbų dramaturgės Biljanos Srbljanović „Šeimynines istorijas“ taip pat režisavo R. Tuminas – tai sukrečiantis spektaklis apie suaugusių pasaulį, išgyvenamą vaiko akimis. Absurdo dramaturgijos klasiko Samuelio Becketto „Belaukiant Godo“ su puikiais aktoriniais darbais – dar vienas R. Tumino sukurtas spektaklis.

REKLAMA

R. Tumino ir Arvydo Dapšio režisuotas lietuvių dramaturgo Mariaus Ivaškevičiaus „Madagaskaras“ – tragikomiškas žvilgsnis į Lietuvos istoriją ir garsias asmenybes, tarp kurių nesunku atpažinti Kazimierą Pakštą, Salomėją Nėrį ir Oskarą Milašių. Šis spektaklis – tarptautinių teatro festivalių favoritas, apdovanotas ir prizais, ir kritikos bei žiūrovų simpatijomis.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų