Stiprėja studentų ir darbo biržos bendradarbiavimas

Birželio 22 d. Lietuvos darbo biržoje įvykusiame susitikime su Lietuvos studentų sąjungos prezidentu Pauliumi Baltoku aptartos studentų ir absolventų galimybės darbo rinkoje pristatant save darbdaviams baigus studijas ir įsidarbinant laikino pobūdžio darbuose dar studijuojant.

Darbo birža (nuotr. BFL / Š. Mažeikos)

Lietuvos darbo biržos direktorius Vidas Šlekaitis pirmiausia pabrėžė jau esamo Talentų banko viešinimo būtinybę ir sklaidą tarp studentų. Anot vadovo, registracija Talentų banke ir savęs parodymas darbdaviams – pirmasis etapas į darbo rinką. Savo ruožtu darbo birža apie registruotus Talentų banke studentus ir absolventus, kaip potencialius jaunus darbuotojus, dar intensyviau platintų žinią savo socialiniams partneriams, darbdaviams.

REKLAMA

Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Paulius Baltokas įsitikinęs, jog studentams ir baigiantiems absolventams reikia plėsti įsidarbinimo galimybes, išnaudoti visus kanalus, padedančius jiems patekti į darbo rinką. „Nemažai studentų sunkiai verčiasi ir ieško laikinų darbų po paskaitų ar savaitgaliais, todėl mūsų sąjunga nori aktyviai jiems padėti apjungiant visus darbo rinkos dalyvius“, – sakė studentų atstovas.

Darbo išteklių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Liugienė pristatė Talentų banko duomenų bazę Lietuvos darbo biržos svetainėje www.ldb.lt ir kaip studentai ar absolventai, net nesiregistravę teritorinėse darbo biržose, gali čia patys pateikti savo duomenis, gyvenimo aprašymą ir kt.

Lietuvos studentų sąjunga ir Lietuvos darbo birža numato atnaujinti bendradarbiavimo susitarimą, pasirašytą dar prieš dešimtmetį, peržiūrint jo tikslus ir priemones bei numatant bendras akcijas - kampanijas studijuojančiam jaunimui.

Šiuo metu šalies teritorinėse darbo biržose yra registruota 2,9 tūkst. absolventų.

Parengta pagal Lietuvos darbo biržos informaciją.

Sekite Kryptis karjerai naujienas Facebook paskyroje!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų