REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Balsas.lt“ ragina klausti „Žinių radijo“ laidos dalyvius.

„Balsas.lt“ ragina klausti „Žinių radijo“ laidos dalyvius.

REKLAMA

Lietuvoje kasmet didėja alkoholio gamyba ir vartojimas. Jaunimo suvartojamo alkoholio, o ypač silpnųjų gėrimų, kiekis didėja itin dramatiškai – ne procentais, bet kartais. Be to, alkoholis – viena iš pagrindinių įvykių keliuose priežasčių.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos vyriausybė iš įvairių institucijų ir verslo atstovų yra sudariusi komisiją, kuri turėtų teikti siūlymus, kaip mažinti alkoholio vartojimą visuomenėje ir stabdyti plintantį alkoholizmą.

REKLAMA

Koks šiandien visuomenėje vyrauja požiūris į alkoholio vartojimą? Kas lemia augantį jo suvartojimą? Kokių tai turi pasekmių visuomenei ir sveikatos sistemai? Kaip reikėtų spręsti šią problemą ir mažinti alkoholio vartojimą? Kokį vaidmenį turėtų vaidinti draudimai? Kokius efektyviausius kovos su plintančiu alkoholizmu būdus siūlo pasaulio praktika?

REKLAMA
REKLAMA

Tiesioginėje „Žinių radijo“ laidos „Apskritas stalas“ diskusijoje dalyvauja Tėvynės sąjungos „Naujos darbotvarkės Lietuvai“ sveikatos apsaugos grupės vadovas, Seimo Sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Antanas Matulas, Mykolo Romerio universiteto Strateginio valdymo ir politikos fakulteto docentė Danguolė Jankauskienė. Į diskusiją kviečiami Ūkio ministerijos atstovai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Laida skiriama projektui „Nauja darbotvarkė Lietuvai“, rengiama bendradarbiaujant su Demokratinės politikos institutu, remiant Tėvynės sąjungai.

Laida „Apskritas stalas“ – kasdien 17.10 val. per „Žinių radiją“. Vedėjas – Aurimas Perednis.

Klausimus laidos dalyviams galite pateikti šio anonso komentaruose. Studijos telefonas laidos metu – (8 ~ 5) 2 431 431.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų