„Balsas.lt“ ragina klausti „Žinių radijo“ laidos dalyvius.

Lietuvos penkiolikmečių žinios ir gebėjimai gamtos mokslų, matematikos ir skaitymo srityse dar nepasiekė pasaulio šalių vidurkio. Tai atskleidė 57 šalyse atlikto tyrimo rezultatai. Anot švietimo ir mokslo viceministrės Virginijos Būdienės, šis tyrimas atskleidė kai kurias Lietuvos švietimo sistemos problemas. „Lietuvai reikia daug ką pergalvoti“, – sakė ji.

Kokias moksleivių švietimo ir ugdymo problemas atskleidė šis tyrimas? Kokių pertvarkų reikia vidurinei švietimo grandžiai?

Tiesioginėje „Žinių radijo“ laidos „Apskritas stalas“ diskusijoje dalyvauja švietimo ir mokslo viceministrė Virginija Būdienė, Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius, Baltupių vidurinės mokyklos vadovas Viktoras Blinovas ir Lietuvos moksleivių parlamento atstovas.
Laida „Apskritas stalas“ – kasdien 17.10 val. per „Žinių radiją“. Vedėjas – Aurimas Perednis.

Klausimus laidos dalyviams galite pateikti šio anonso komentaruose.


Rašyti komentarą...
m
manau
2007-12-06 13:29:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
jie blogėja ir blogės ,nes švietime visiškas bardakas.
Atsakyti
0

M
Mokytojas iš Žemaitijos
2007-12-06 15:50:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ši apverktina padėtis susidarė dėl vis prastėjančios mokytojų padėties. Daug gerų mokytojų paliko ir paliks mokyklą, nes ten tik vargas, nepritekliai, valdančiųjų arogantiškumas ir tylus mokytojų niekinimas. Artimiausiu metu ir aš palieku mokyklą- gal ministrė po interpeliacijos atvyks į kaimą mokyti chemijos?Juk ji visų sričių specialistė- vadovavo kultūrai, dabar švietimui... Sūnui, baigusiam universitetą, griežtai patariau nebandyti eiti į mokyklą gyvenimo susigriauti...
Atsakyti
0

t
tgfh
2007-12-06 18:20:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
visi durni o atlyginimu nori 2132392394 litu , jau daug tokiu emigravo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų