Rašyti komentarą...
Auklėtojos dirba savo darbą.Bet vaiką myli tėvai. Nemylintys tėvai vietoj knygos skaitymo duoda vaikui planšetę ar telefoną.Ateina kai kurie vaikai į mokyklą kalbėdami rusiškai ar angliškai,nors jų aplinkoj visi lietuviai.Gabūs? Baikit...Juos kalbėt mokė filmukai ir žaidimukai.Kažkiek ,- darželis. O pabaisos,kitaip negaliu pavadint,tėveliai ,,,neturėjo pedagoginių žinių". Ir patys tupėjo telefonuose.Ir tupi. TUPICOS.
O dar aiškina,kad suaugusiems issigimeliams dvikojams padarams negalima senatvėje snukiu daužyti ir ,kad jie be pagalbos savo suduose gulėtų ,jeigu dar užaugę vaikai suspėja,o paskui kažko pergyvena ,kad vaje surado seną žmogų be sąmonės,ir ką,tie ,kurie gauna už tai,kad tyčiojosi ir žemino ir izeidinejo mažus vaikus,tokių atmatu negaila,ir taip suaugusiųjų nieks nesodina ir neskiria jiems mirties bausmės,nes pas mus valdžioje pensininkai irgi,ju mąstymas irgi sensta su metais,ir ką,ir taip per daug jų turime,ne žmonių per daug Lietuvoje,o pensininkai nemiršta,problema,ir kaip valdžia ją sprendžia,pabėgėlius primineja,kurie už centus ir viršvalandžius nedirbs,jeigu dirbs ,tai tik vadybininkais ir direktoriais,o kodėl jų neidarbina irgi per prievarta gatvių slavejais,valytojais,ką atvykusiems mln darbas ubagiskas,o ko reikalauja birža iš savų gyventojų,kad eiti dirbti tokius darbus ,taip pat ir siuvėjais už centus ,netinka ,tegul savo pensininkus tuomet darbina,jaunystėje naudojo psichologinį ir fizinį smurtą ,ereliai buvo ,senatvėje gali irgi arti,ar taip atmatu gaila,gerų žmonių mažai,ir geras žmogus ne profesija,dabar tokių nereikia,ir tegul neaiškina,kad negalima atkeršyti už susikta vaikystę ir susiktus gyvenimus,kompensacijos teismai ir valstybė neismoka,o nieko tokio,kad du mln pensininku irgi numirtu,kaip Italijoje,nors vaikams ir anūkams plotai lieka,ir nieko prižiūrėti už ačiū nereikia,kaip mums vaikams sika suaugusieji,nieko tokio,kad ir jie dvesta,per mažai dar jų išmirė per kovida,varkes nepavyko,gal laikas su suaugusiais elgtis taip,kaip jie su vaikais elgiasi ,kokie psichologai,gali tuos psichologus vietoje apsauginių pedofilams,dėl jų valdžia ir teise labai pergyvena,
Aga dabartines mamytes su savo vaikais neuzsiima, tai turi atlikti darzelyje aukletojos,dbr vadinamos mokytojos. Brangios mamytes kaip suprast-jusu vaikai niekada negirdejo jusu skaitomu pasaku!? Paciu paprasciausiu! Kiti net nezino kas yra knyga! Dabar mamytes yra siaubunes. O aukletojos-mokytojos niekada neatliks to,kas turi buti atlikta mamos!
Reikia rasyti apie dabarti,o ne kas kazkada buvo.Tėvai tikisi,kad bet koki vaika galima visko ismokyti.Nemanau
Visokių vaikų yra.Viskas verciama jeigu ka,pedagogams.O,patys daug idedate,kad būtų vaikas gabus,išauklėtas?Ypač dbr.jai vaikams daug kas leidziama
Rasykyt apie dabar.aukletoju poziuris i vaikus, i ju tevus. Tevu , vaiku rušiavima. Ju darbas ir turi buti darbu. Dirbti su vaikas ju nezeminant nes vaikai, juos mokant sudominant nes jie vaikai. Suprantu kad taip moko pedagogu ruosimo istaigose. Tevai to nesimoke jei tevai palike vaikus pedagogams savo darbus atliks blogai bus nubausti. Pedagogai verčia beda kad vaikas netikes o ne kad jis neatlieka darbo tinkamai. Daug ko galima papriekaistaut, kodel vaikai blogai mokosi? Ogi neparuosti nuo darželiu. Darzelyje neparuosti mokyklai. Tada mokyklos mokytoja sakys kad patys turi mokintis, ji ne prie ko kad jis kvailas ...taip ir ritasi per gyvenima nurasytas is vaikystes asmuo su antspaudu tinginio ar dar kokiokitokio.
Butu vertingi dabartiniai potyriai iš darželiu. Ar dirbama su jais, ar mokomi visi, ar jei nenori vaikas dirbt ji itraukia i grupes veikla ar nenori tai ir nereik eik sau. Ka galima pakeisti dabar? Ano laiko neatsuksit o dabartini požiuri i vaika galima pakoreguot.nuo mažumes jis ira žmogus, asmenybe. Tevai dirba ilgas valandas,nors aukletojoms atrodo kad nieko neveikia atidavusios joms vaikus.. tikimes kad darzelyje vaikas bus tinkamai paruostas eiti i mokykla. Igys tam reikalingu ziniu, igudžiu. Tevai nera pedagogai. Taigi , reikia keisti darželio aukletoju požiuri i darba., I vaikus, i tevus.
@As Vaikui labiausiai reikia tėvų meilės, laiko kartu su tėvais, žaidimų, pokalbių, pasivaikščiojimų, pramogų, skaitymo, pasakų, apsikabinimų, kitų meilės išraiškų, galų gale buities veiksmo - kažką kartu maišyti, lankstyti ir t. t. Jei jūs viso to nedarote, nes pavargę darbuose, vaikas jaučia bendravimo alkį, nusivylimą, pyktį ir kt. negatyvius jausmus, kuriuos atskleidžia darželyje, protestuoja prieš auklėtoją, skriaudžia vaikus, tampa mamų taip mėgstamu įvardinti nepatogiu vaiku. Atsigrežkite į save, mielos mamytės, ar vaikas jūsų, ar valstybės, kas jį labiau turi mylėti, mama ar auklėtoja?
auklėtojos dažnai turi taisyti kai kurių tėvelių auklėjimo spragas. Tėveliai, kurie mano kad jų atžaloms darželyje bus leidžiama elgtis kaip namie, klysta.Yra elgesio taisyklės,kurių turiu laikytis visi ir jeigu namuose toks tėvelis padoraus elgesio vaiko neismoke, tai yra ne vaiko o teveliu bėda.Todel pirmiausia reikia kalbėtis su tokiu nepaklusniu vaikų tėvais.Tik bendromis tėvu ir auklėtojų pastangomis galima pasiekti teigiamų rezultatų.
Vyrai apie laisvo elgesio merginas gražiau kalba, nei moterys apie darželio mokytojas,kurios 12 val.padeda auginti joms vaikus.
Dauguma mamų niekur net nebando dirbti,todėl ir kito darbo nevertina.
Darželis visada atviras tėvams, NIEKADA mokytoja nebūna grupėje viena.Esi kaip musė po padidinimo stiklu- matoma,girdima.
Aprašomas eldgesys yra tiesiog neįmanomas.Straipsniu siekiama matyt panaikinti miegamuosius,kad vietoj jų padaryti dar vieną 30 kv.m grupę.Kipišas su poilsiu turi siekius ir žinoma ne vaiko naudai.Pabūkite 1 dieną su savo vaiko darželio mokytoja ir suvoksite kas ir kaip.
@Lina ,suprantamakad darbas sunkus,reikalaujantis atsidavimo,mylinčioms vaikus.Bet juk pačios renkates profesija,deja daug yra tokių,kurioms tikrai ne vieta darželyje.Savo akimis mačiau,kai auklėtoja paėmus už atlapu,ir prirėmus prie sienos, vaiką purtė,o vaikas žviegė.pamačius mus,metė kad tas vaikas nugriuvo,o pati išbego ir kažkur pasislėpė.Pasakysit,kad gal vaikas blogai elgėsi,betgi ne taip reiktų vaikus auklėti.Kitas pavyzdys– 2 m vaikutis pradejo lankyti darželį,namo parvestas,dar gerą valandą kūkčioja ir krūpčioja.Sakom ,nauja vieta,pripras,bet deja– tolyn dar blogyn,o jau prie darželio teritorijos vaikas pradeda klykti.
Atsisakėm,pradejo vaikas lankyt kitą darželį,tai po 4 dienų vaikas jau namo nebenori eit,o vaziuojant pro ta pirmąjį,jau vaikas purto galvą,pradeda verkt ir sako– ne.
Kas ten vyko,sunku pasakyt,nes vaikas mažai kalba.Ir kaip čia paaiškinti, ar vaikas ar auklėtoja kalta?
Nepykit,bet kam tai idomu skaityti tavo nuoskaudas kurias patyriau vaikystei?Pati esu daug patyrus vaikystei,bet savo išgyvenimu niekam nepasakoju.Jei tau nuo to pasakojimo geriau pasidarė,tai valio!
Išrišom ir mes auklėtoją kuri darželinukams ryto rato metu užklijavo burną lipnia juosta...nes vaikai klegėjo...Gi jie vaikai-o ne aukos. Išmetė ją iš darbo-bet jos kolegės keršijo išrišusiems.nebijojom ir nebijosim -dabar jau anūkėlius ginsim.jei reiks
@Zoro Gal pagasdino,kad uzklijuis,bet tikrai neklijavo,mastykit ka rasot
@Alma O iš kur jūs žinot?
@Įdomu Va būyent mūsų šokiū mokytojas ( buvo jau 2005 metai) grasindavo kad liežuvį nukirps o mes tylūs kaip pelytės būdavome. Vieną karta jis pasikvietė vieną vaiką, išsitraukė žirkles ir jau paskleidė jas. Bet buvo skambutis į pertrauką ir jis išsigelbėjo
@Zoro Mano vaiko auklėtoja iš vaikų irgi tylos reikalavo. Sakė, prikimš į burną popierių, jei kalbės...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų