Vilnietė kuria neįtikėtinus tortus: pamačius, norisi išsižioti

Tikriausiai ne viena svarbesnė šeimos šventė nepraeitų be gardaus torto gabalėlio. Vieni tokioms progoms renkasi gana kuklius pyragus, kiti – trokšta ištaikingo kelių aukštų šedevro. Tačiau vilnietė Daiva Pečiulienė stebina aplinkinius neįprastais savo kurtais tortais, kurie primena tikrą gėlių lauką.

29

31-erių vilnietė dizainerė Daiva Pečiulienė ne tik kuria ganėtinai įspūdingus tortus, tačiau moko komponavimo, spalvų derinimo, piešimo pagrindų ir kitus įvairių sričių specialistus. Moteris atvirauja, kad vizualieji menai jai gyvenime iš tiesų yra svarbūs.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtinas talentas: vilnietės kurti gaminiai žavi aplinkinius

„Mėgstu viską, kas gražu. Baigusi mokyklą, stojau į drabužių dizainą, nes maniau, kad noriu kurti drabužius. Tačiau praėjus trylikai metų, žvelgdama į savo piešinius suprantu, kad pagrindinis noras mane viliojęs į dizainą buvo – piešti gražius paveikslėlius“, – šypsosi ji.

Įkvėpė vaiko krikštynos

Baigusi mokslus, moteris ištekėjo, susilaukė vaikų, o tuomet moters gyvenime netikėtai atsidūrė ir konditerija. O viskas prasidėjo nuo paprastų vaikelio krikštynų.

„Reikėjo gražaus torto sūnaus krikštynoms. Vyras jį paskatino iškepti pačiai, štai tada ir pasinėriau į interneto platybes su viltimi išsiaiškinti, kaip viską reikia daryti. Pirmieji bandymai buvo švelniai tariant juokingi“, – juokiasi D. Pečiulienė.

Laikui bėgant, moteris panoro išbandyti vis daugiau konditerijos paslapčių, o ir kaimynai su šeimos nariais buvo laimingi, besimėgaudami pašnekovės kurtais gaminiais.

Idėjų šaltiniai – neišsemiami

Taip pamažu moteris paniro į saldumynų pasaulį, ieškodama naujų bandymų, norint sukurti vis gražesnį ir tobulesnį gaminį. Ir visai nepastebimai moters kurti tortai virto nuostabiais šedevrais, primenančiais ištisus gėlių laukus.

„Idėjų šaltiniai būna įvairūs. Kartais tam pasitarnauja asmeninė patirtis, skaityta pasaka, regėta gėlių puokštė ar atsiminimai iš dailės mokyklos laikų, keramikos pamokų, o kartais internete stebimi kitų konditerių pasiekimai“, – pasakoja pašnekovė.


Rašyti komentarą...
V
Vilma
2018-08-27 23:18:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokio grozio dar nemaciau super
Atsakyti
0

E
Ele
2018-08-28 23:12:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
va tokiu straipsniu kuo daugiau.apie talentingus zmones, o ne apie kas kokia suknele uzsidejo ar kokiam baliuje pabuvo.
Atsakyti
0

L
Lile
2018-08-28 11:27:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na sunuolyte,gal pamokytum tokiu gelyciu pasidaryt. Ziauriai grazu,net zada atima.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų