Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jie taip daro nes žino kad epidemija vėžio jau čia. Kas 4-5 sirgs
Bomžiukams visą laiką kas nors neišgydomo išsivysto.
Rašykis,informuokit,visai nesvarbu šalis.Svarbiausia kad pastebėją simptomus laiku gygytūsi......Ir nebūkim toki pikti.Pabuvus onkologiniam dieną jautiesi kaip tanku pervažiuotas.O kaip jaučiasi sergantys žmonės....
Kodėl rašot tik blogas naujienas,ligas,mirtis.Negi nieko gero nebeturit ko parašyti?Atsibodo.Padaulyje įvyksta visokių dalykų.Mums nebūtinai sugerti į save visas pasaulio nelaimes.
Ir durniui aišku nuo ko mirė tik ne visi nori pripažinti, kad nuo skiepų
Tai koks jos vardas - Katė ar Keitė?
O pas mus Lt nemiršta paaugliai arba vaikai? Nėra reikalo rašyti, nes ne šokėjai!!! Nu niekaip nesuprantu, kodėl reikia rašyti apie kažkokią blondinę už jūrų marių o apie Lt paauglius nieko, jei miršta . Gal žurnalistams reikėtų apsilankyti ligoninėje kad būtų ką rašyt...
Na ...nieko kito, sekmadienio rytą... Kaio visada karas,maras,vėžys ,kas mirė,dėl ko mirė.. Uždaryt tą jūsų portalą reijua .Mqnau daug kas už tai nubalsuotų. JAU ŠLYKŠTU!
@Milda Neskaityk ir nereikės putotis.
Geriau rašykite straipsnį apie mūsų moteris, merginas Ar vaikučius, kurie miršta kiekvieną dieną. Turėsite straipsnių visam gyvenimui. Bent jau skaitysime apie savo šalies gyventojus.
Ar pas mus nėra žmonių? Kam mums visokių kentukių, tokių kvailų str net neskaitom
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų