Rašyti komentarą...
Kokia anūkė,jei tas sūnus net neveda tos merginos.Buciau parodžius spyga,o ne vaiką,jei neveda.Tik aiškinti ir mokinti kitus plikiui teisena daugiau niekas.Adamsu seimynele
Tu ponuli esi tik laikinas Ingos dulkintuvas, o tai užsinores ir paliks tave senelį, su tikro senio išvaizda
Kas sugalvojo tą tėvų dieną

? Kažkokia beprotybė


@Aš Neprivalai švęsti.
Jis gali turėt ryšį su anuke prisipažines esas čiulpikas?Tokį idiotą kuo toliau nuo anukės laikyt.
Žmonės,kokie esate žiaurūs kitų atžvilgiu,nei jūs žinote,svarbiausia paistote ir skleidžiate negatyvą.O Valinskas šaunuolis,kad visi taip mąstytumėte,kalbėtumėte ar rašytumėte pasaulis tikrai būtų šviesesnis.Taip rašo ir mąsto tik pavydūs ir nelaimingi žmonės.Tad iš visos širdies linkiu visiems laimės ir daugiau pozityvumo.
Tai va ir Valys kliedi...reikia nepamiršti kad konservai , žmonės visų pirma yra gyvūnai-šakės, vat vat iš gyvulių ūkio tie konservatoriai...
Šaunuolis Valinskas,jis rašo taip,kaip turėtų būti ir iš jo žmonės gali pasimokyti,o ko gali pasimokyti iš jūsų komentarų?Manau,kad kartais savo nuomonę reikėtų pasilaikyti sau.
Dapiso
Klaunas
Susna plikašiknis melagis. Viena benkarta įkišai į koncervatoriu banda. Ką jis ten veikia? Už pinigus ranka kilnoja. O Valynskas tegu raminamųjų pasirūpina. Kaune Selas kaip užgros, kad infarkto negautum. Kas anūkė be senelio liks.
@Hanz Jau nejuokinga, tik galiu pasakyt, kad iki Valinskų tau toli, o gal ir nepasiekiama. Jaučiasi lietuviškas pavydas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų