Vaizdingi maršrutai Druskininkuose elektriniu paspirtuku: pažink miestą greitai ir lengvai

Turbūt visus didžiuosius Lietuvos miestus užkariavęs elektrinis paspirtukas, jau kurį laiką nėra vien priemonė išvengti automobilių spūsčių, padėsianti greičiau pasiekti darbo vietą.

Važinėjimas elektriniu paspirtuku – puiki pramoga šeimai, porai, draugų kompanijai ar solo išvykas mėgstantiems entuziastams. Inovatyvi transporto priemonė naudojama ir mažesniuose miesteliuose, kaip laisvalaikio praleidimo būdas, važinėjant parkuose, centro gatvelėse, grožintis aplinka ir vėdinant galvą. O kurgi dar begali būti gražesni vaizdai, nei kurortiniame mieste – Druskininkuose, kuomet susimaišo miestietiško gyvenimo dvasia ir kerinti gamta?

Druskininkai pasižymi ypatingai švariu oru

Druskininkai pasižymi ypač sveikatai naudingomis reakreacinėmis zonomis. Aplink miestą nėra pramonės ir kitų taršos šaltinių, gausiai apglėbę savo šakomis miestą spygliuočiai, valo orą ir pripildo jį supantys didžiuliai pušynai kruopščiai valo orą. Čia oras ypatingai grynas ir pripildytas neigiamų jonų, kurie būtini žmogui, norint sustiprėti, atstatyti jėgas ir gerai jaustis. Taigi, leisdami laiką, važinėjant elektriniais paspirtukais, tokiame mieste, vienu šūviu nušausite du – jeigu ne daugiau, zuikius: kvėpuosite švariu oru, pasigrožėsite gamta ir miesto gyvenimu, puikiai papramogausite, ugdysite koordinaciją ir pastabumą.

REKLAMA

Takai, tinkantys paspirtukininkams ir ne tik

Druskininkuose yra keturi pagrindiniai takai, nusidriekę iki 24 kilometrų ilgio, kurie pritaikyti ir dviratininkams, ir paspirtukininkams, taip pat tiems, kas mėgsta šiaurietišką ėjimą. Išsamesnę informaciją ir maršrutų žemėlapius galite rasti oficialiame miesto tinklalapyje www.druskininkai.lt

Dalinamės vaizdingais maršrutais Druskininkuose, kuriuose galite važinėtis elektriniu paspirtuku:

1. Nemuno takas. Maršruto ilgis: 4,29 km, yra galimybė jį pratęsti iki 24 km. Įprastai žmonės čia užtrunka apie 1 valandą. Maršrutą galite pradėti nuo UNO nuotykių parko, tęsti Nemuno pakrantės pušynais, kur toliau atsiveria vienas romantiškiausių miesto panoraminių vaizdų – Meilės sala. Takas, nusidriekęs šalimais populiaraus pasivaikščiojimų takelio, nuo Maironio g. pabaigos (Parko tilto) į pietus. Vėliau susijungia su kitu taku „Žvaigždžių orbita“.

2. Žvaigždžių orbita. Maršruto ilgis pasirinktinai gali būti: 9 km, 12 km, 24 km. Kelionės trukmė: 2-4 val., 6 val. Pradėję išvyką paspirtuku nuo Druskonio ežero, važiuokite Vijūnėlės tvenkinio link. Neilgai trukus, pastebėsite, kad takas pasineria į pušynus ir toliau vinguriuoja kalvotu reljefu. Žinomiausia maršrute lankytina vieta yra Velnio akmuo – milžiniško dydžio natūralus riedulys, geologinis gamtos paminklas. Takas pritaikytas keliauti ir tamsiuoju paros metu.

3. Žilvino takas. Maršruto ilgis gali būti: 6 km, 8 km arba 12 km. Keliaudami užtruksite apie 2-3 val., 6 val. Maršrutas prasideda prie Ratnyčios ir Nemuno upių santakos. Judėdami toliau, ties Nemuno vingiu, pasieksite kavinę „Dangaus skliautas“, kurioje galėsite sustoti pasigrožėti gamta ir pasimėgauti gardžiais patiekalais. Toliau kelyje jūsų lauks „Eglės sanatorijos“ biuvetė, kurioje galėsite paskanauti tikro mineralinio vandens. Galiausiai priartėsite prie žymiojo Grūto parko, kuriame, tikėtina, jau kadaise buvote su mokyklos ekskursija – tad puiki proga prisiminti senus laikus ir naujai pažvelgti į istoriją.

REKLAMA

4. Saulės takas. Maršruto ilgis gali būti: 6,8 km (mėlynas takas), 9 km (geltonas takas) – labiau pritaikytas šiaurietiškam ėjimui, 24 km (iki Latežerio ežero). Trukmė: 2-4 val., 6 val. Asfaltuotu keliuku artėsite nuo K. Dineikos sveikatingumo parko link Alkos ir Ratnyčios tvenkinių.

Prisijunkite prie iššūkio 

Kad keliauti elektriniais paspirtukais būtų dar didesnis malonumas, Xiaomi kartu su „Power Hit Radio“ skelbia iššūkį „Xiaomi PWR challenge“, kurio metu visus kviečia suvienyti jėgas ir riedėti aplink pasaulį išmaniai! Be abejonės, kad tikslo siekti būtų dar smagiau, kiekvieną savaitę turėsite galimybę laimėti Xiaomi Mi Electric Scooter 1S elektrinius paspirtukus bei kitus šaunius prizus.

Viskas, ką tereikia jums padaryti:

1. Apsilankyti www.tv3.lt portale esančiame „Xiaomi “ iššūkyje, užsiregistruoti ir kartu su kitais dalyviais rinkti kilometrus riedant.

2. Žaidimo laimėtojai yra renkami atsitiktine tvarka iš visų dalyvaujančių iššūkyje.

3. Prizų laimėtojų paskelbimas numatomas kiekvienos savaitės pirmadienį www.tv3.lt portale. 

Pagringinis kiekvienos savaitės prizas – elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Electric Scooter 1S, su kuriuo vienu įkrovimu galima nuvažiuoti net 30 km. Daugiau apie paspirtuką skaitykite čia.


Rašyti komentarą...
D
Dzukelis
2021-08-03 13:23:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Autorius ryškiai nevažinėja paspirtuku. Be sveikatos draudimo kai kurioms trasom važiuoti nesaugu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų