Rašyti komentarą...
Jeigu padėti tai visiems kurie atsakingi į savo sveikatą
Siūlo galvoti ne apie save o apie kitus bukagalvė
@Vaje Buka
artėja šventinis laikotarpis, išlenda Blaževičiūtės snukis... Įdomu, kiek pati paaukojo iš prabangaus atlyginimo ir kiek priėmė pabėgėlių į savo prabangius namus?
Ir lietuvoje,zmones nebeiperka maisto,o vyriausybei,tas nerupi,svarbu,kad milijonieriu gretos auga,kaip ant mieliu.
Kiek galigali verkslenti,kad aukokit,o kazin kur,i kieno kisene nusesta tie pinigeliai.Taip,kur musu mokesciu moketoju pinigai dingsta,kad ju vis dar negana,kas lobsta,prisidengdami geradariais.
va, komentatoriai normaliai pakomentavo. Kodel tik 200 vaiku. 50000 vienam vaikui paramos, idomu kokios pagalbos reikejo.
Vienoj vietoj aukojat ir padedat, kitoj vietoj siunciat ginklus, su kuriais zudomi zmones ir visos jusu pastangos geros ar nenueina per niek ir net i minusa?
@Rimantas AR ISIVAIZDUOJATE KRENTANČIĄ RAKETĄ ANT JŪSŲ NAMŲ? NEGALIT---NEAUKOKIT,TAI GALIT NORS PADĖKOTI TIEMS,KURIE AUKOJA
@APIE MINUSĄ Tai va, bairaktarus siunte zmones, ir del ju gilino, didino kara ir raketu tik dar daugiau krito. Negi manot, kad su blogiu galima nugalet blogi, su tamsa sunaikint tamsa, su salciu sunaikint salti?
@Rimantas Žudomi ne žmonės, o ruzzkiai. Šlovė AZOV
LR valdžia turi tinkamai paskirstyti biudžėto pinigus sveikatos ir socialinei apsaugai, gali kreiptis į ES atitinkamas institucijas bėdos atvejais. PIrmiausiai reikia tvarkytis su valdymo reikalais o žmonių labdara nėra gerbūvio užtikrinimas senam, biednam ar ligoniui.
@Petras Tai kodėl neinat streikuoti,kai jie vyksta????
@Petras Pirmiausia ka jie turi padaryt,tai atsistatydint ir dinkt visiem laikam.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų