Rašyti komentarą...
Rasineja nesąmones,kokia druska,ant augalų juk nebarstysi.,tik ant pririnkti inde uzberiama druska.o tos granulės,tai ilgai juos veikia,kol nustimps,pusę braškių suėdė,net cukinija sugraužė,mėgsta jaunas.zodziu....kTastrofa,jų daugėja,reikalinga valdžios įsikišimas.
Efektyvu barstyti smulku polistiroli
Efektyvu barstyti smulku polistiroli
Efektyvu barstyti smulkinta polistirol
Nuo sliuzu pades cesnakas! As gyvenu Anglijoje ir cia sliuzu tikrai daug daugiau. Paberiau cesnako granulem ir tikrai tas padejo. Siais metais ne vieno sliuzo mano kieme. Pabandykit nepasigailesit.
Rumšiškėse jau irgi jų pilna. Renkam, beriam druską ir specialius jiems nuodus, mėlynas granules, kurios tikrai juos naikina, tik brangu, mažas maišelis 2,5€.Reikia jų šliaužimo vietose priberti, jie paėda ir dehidratuojasi, tik vafliai iš jų lieka
Šitie rudieji śliuzai labai veislės,jie vienalyčiai.Vienas šliuzas padeda virš šimto kiaušinėlių.Naikinti su druska,pelenais.Juos galima " privilioti" su alumi,tiesiog kolonijom traukia.Stiklaini,Ar kokia plastmasinę dėžutę įkasti į žemę sulig paviršiumi ir vakare pripilti alaus.Per naktį prišliaus ,sukris į tą indą ir " išvers" pilvus.
Ir prie Šešupės, prie Marijampolės,. pilni sodai. Tvarkingi sodų šeimininkai kovoja su invazinis šlliužais, bet yra apleistų sklypų , ir su šių sklypų savininkais neina susitarti gražiuoju, kad susitvarkytų. Tiesiog jų tiek daug , kad vienas negauna Rodų,.iir kur kreiptis pagalbos neaišku.
Druka išnaikina šliuzus.
ne gusto, o dusto, DDT, tai buvo toks brudas, kuri net sovietai, iseme is parduotuviu...
Gusto nuo sliuzu padeda, lai nusiperka
@Aš Druska padeda isnaikinti.
Į viršų