Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pats metas pasimėgauti seksu! Juk vakaras, praleistas su mylimu žmogumi, dovanoja daugybę teigiamų emocijų ir laimės žiežirbų. 

Pats metas pasimėgauti seksu! Juk vakaras, praleistas su mylimu žmogumi, dovanoja daugybę teigiamų emocijų ir laimės žiežirbų. 

REKLAMA

TOP sekso pozos, kurių nepamiršite: 

Šukės

Kaip tai daroma: Abi kojas pakelkite į orą ir laikykite šlaunis rankomis arba atremkite kulkšnis į partnerio pečius. Kai abu būsite patogiai įsitaisę, šlaunis suspauskite ir sutraukite pilvo raumenis.

Šioje pozoje laikytis neturėtų būti sunku, bet jei pavargtumėte, po sėdmenimis pasidėkite pagalvėlę.

Kokius žaislus naudoti: Jei norite dar daugiau malonumo, puikiai tinka vibruojantis penio žiedas.

Vibracijos teiks jums klitorio stimuliaciją, kol jis darbuosis su jūsų tašku „G“, o žiedas padės jam išlaikyti tvirtesnę ir ilgesnę erekciją.

Sraigė

Kaip tai daroma: Gulėdama ant nugaros, kelius pritraukite jam prie krūtinės. Būtinai kulkšnis atremkite į partnerio pečius. Tokiu būdu sueities metu jis galės savo kūno svorio jėga stimuliuoti tašką „G“.

REKLAMA

Kokius žaislus naudoti: Papildomo malonumo suteiks kulkos formos vibratorius, kuris padės jums abiems kartu pasiekti nuostabų orgazmą.

Stulpelis

Kaip tai daroma: Visų pirma susikibkite už parankių, kad laikytumėtės tvirčiau. Partneris turi būti jums už nugaros, ir jei jis už jus gerokai aukštesnis – priklaupti.

Truputį išlenkite nugarą ir pasilenkite į priekį. Tegul jūsų partneris išgauna stabilų ritmą – teik greitesnį, tiek lėtesnį.

Jei sunku išsilaikyti vietoje, šią pozą galite išbandyti prie sienos.

Kokius žaislus naudoti: Kulkos vibratorius suteiks neįtikėtiną orgazmą.

Šoklys:

Kaip tai daroma: Pasilenkite žemyn, tuo tarpu partneris turi būti jums už nugaros. Jei norite dar labiau tašką „G“ stimuliuojančios pozos, lenkitės žemyn labiau iš klubų ir laikykitės rankomis už savo blauzdų ar kulkšnių.

Jei esate pakankamai lanksti, delnus atremkite į grindis, o partneris tegul jus laiko už klubų. Kokius žaislus naudoti: Jei stimuliacijos rankomis nepakanka, papildomo malonumo suteiks kulkos vibratorius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų