Rašyti komentarą...
O man lektuvo maistas smirdi baisiau uz skumbre, tai kodel ji dalina lektuve? Piktoji ponia, pasirupinkit tuo!
Tikra pimpa tamsta esi. Dar gal sugalvotum, kokiu dezodorantu, ar kvepalais, man naudotis? Žodžiu, šlapia višta skrido, turkus pastrointi....
Nu jau lietuviai praranda nuomonės saiką.Neuždrausta reiškia galima,tai lietuvaite neik iš proto ,nes tokių niekas netoleuoja.Gaila kos šeimos narių ir kaimynų,nes turi stabilumo stoką
Negali kaltint,kad moteris lėktuve valgė ir galbūt skanei.Kitai nepatiko,nes ji turbūt neturėjo to skanėsto.Kartais kvapai nosi rimčia.Jei jie malonūs tada faina.Tada gali tik nuo kvapų sotus būti.
Jeigu jums nepatinka dešros ar žuvies kvapas kodėl ir kiti neturėtų to valgyti. Lėktuve esantys užkandžiai taip pat gali būti įvairių kvapų.Ir kaip žinoti kas kokio kvapo nemėgsta. Ką žmogus turi tą valgo, o nuo maisto kvapo dar niekas nemirė. Kelionėje gali pasitaikyti ir nemalonesnių dalykų kai apsivemia ar paledžia vidurius. Kaip tada reaguotumėte ?
@Alkanutė Ryškiai mėgėja pavalgyti transporte parašė, ir vardas atitinkamas. Dar iš vaikystės prisimenu, tik pajuda tarpmiestinis autobusas ar traukinys iš stoties, proletariatas pradeda traukti iš tašių sumuštinukus, dešrytes ir ėsti, ėsti, ėsti. Prieš tai nepavalgė ir po to nepavalgys. Čia iš kartos į kartą perduodama. Tai yra nehigieniška ir neestetiška. Nukrenta dešra ant grindų, aišku, nieks nepakels, "as nukrito - jau nebe mano", rankas išsiriebaluoja, nėra kur nusiplauti, o servetėlių toks kontingentas paprastai nesinešioja. Aplaisto sėdynes. Šlykštu sėdėt šalia tokių.
@aš tai aristokratė Oj oj gražuolė atsirado, gal klausyk nebūsi pati Nijolė ar bent jau jos giminaitė, kas tau yra ar nepavalgiusi esi . Matyt aristokratiška dieta neleidžia poniai gyventi. Jei nedraudžia tai gali ir pavalgyti, o jūsų ką darbovietėje žmonės neatsineša sumuštinių? Nors ne kur tau tokios panelės tik iš vyro piniginės gyvena arba ant tėvų sprando sėdi. Na bet ką čia mums pliurpti aristokratas mužiku neužjaus tik keiks, vadins juos gyvuliais, nurašys kaip imbicilus. Ir jeigu ką ponia pas kiekviena yra servetėlės , nors manau tai jums naujieną, realiai jums naujiena ir būtų, kad kaimuose ir užmiestyje egzistuoja internetas. Ane koks geras faktas. Šiaip nelinkiu niekam blogo , bet linkiu kad netyčia paperstumete lėktuve ir pasidarytumete gėdos
Apnaglėjo lietuvių bobos visai
Apnaglėjo lietuvių bobos visai
Praeitą savaitę skridau į Tenerife - tai viena nusiavus batus ,nagus karpėsi. O kita, iš viso buvau šokiruotas ir netekęs amo - pasikeitė įklotus (su sijonu buvo.)
@Apnaglėjo lietuvių bobos visai Bet pastabumas, tamstos!
@Patinka stebėti žmones Tai matai , jeigu tai pamatė reiškia jis visoms žiūri po sijonais
@F Man patinka vyrai, kurie žiūri į moteris :)
@Na Gerbiu jūsų nuomonę
cia parase nesveika ku r va, debile su ka
Žmonės, kas jums darosi? Viskuo nepatenkinti... Vaikai - blogai, valgo - blogai, knarkia- blogai.. Rašinėja visokias nesamones. Mažiau kreipkit dėmesį į kitus, patys būkit nepriekaištingi. Valykitės batus ir dantis, neėskit pupelių prieš kelionę, neknarkit miegodami, negirtuokliaukit ir viskas bus gerai. Kiekvienas įprato kito akyje šapą pamatyt, tik savo akyje rasto nemato. Daugiau pakantumo!!!
O gal kam nepatiko ponios Nijolės kvapas, Aš pvz, beveik visada esu skridus pagiriota, tai manau baisesnis kvapas :D net langutis radijo, bet kelionės metu, visada porą alaus pasiemu, o čia poniai sumuštiniai pasmordo, bet baisiausias kvapas būna, jei kas batus nusiėma, ar priešais sėdi ne plauta galva.
Nebuvo rėkiančio vaiko...Jau vien ta frazė pasako su kuo turėjo reikalą bendrakeleiviai, Žinoma, nėra smagu uosti stiprius kvapus , bet visko pasitaiko...
@Eugenija jeigu koks angeliukas į ausį pusvalandį gerai paklyktų, kažin ar tamstos fantazija neapradėtų strigti?
Į viršų