• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris teigia, kad savo draugo spermą laiko šaldytuve, o vėliau ją naudoja kaip veido kremą. 26 metų Kelly Zolanski internete pamatė vaizdo įrašą apie tai, kiek „maisto medžiagų ir baltymų“ yra šiame kūno skystyjė, todėl sugalvojo tai išbandyti.

Moteris teigia, kad savo draugo spermą laiko šaldytuve, o vėliau ją naudoja kaip veido kremą. 26 metų Kelly Zolanski internete pamatė vaizdo įrašą apie tai, kiek „maisto medžiagų ir baltymų“ yra šiame kūno skystyjė, todėl sugalvojo tai išbandyti.

REKLAMA

Grožio tinklaraštininkė paklausė savo draugo, ar jis galėtų būti jos tiekėjas, priimdama jį į savo namus, kur jis indelyje paliktų spermos.

Naudoja kaip veido kremą

Ji sumaišo spermą su drėkinamuoju kremu, kad teptųsi sklandžiau, sakydama, kad išdžiūvus ji „susiburbuliuoja“. Taip pat Kelly iš Niujorko sakė, kad gali būti „sunku išlaikyti atsargas“, ypač dėl to, kad ji yra vieniša, rašo dailystar.co.uk.

„TikTok“ vaizdo įraše ji tepa kremą ant odos, komentuodama jo „švytėjimo suteikiantį“ poveikį ir sakydama, kad jis „keistai kvepia“. Nuo tada, kai ji pasidalijo vaizdo įrašu internete, jis sulaukė daugiau nei 3,3 milijonų peržiūrų, daugiau nei 299 300 įvertinimų ir 11 800 komentarų.

REKLAMA
REKLAMA

Kelly paaiškino: „Tai pigi, naminė alternatyva brangiems prekių ženklams. Laikau jį indelyje šaldytuve. Gyvenu viena, todėl niekam nereikės to matyti gaminant pusryčius.

REKLAMA

„TikTok“ radau vienos merginos vaizdo įrašą, kuriame paaiškinama, kiek maistinių medžiagų ir baltymų yra spermoje ir kad kai kurios juos naudoja veido procedūroms.

Šiuo metu esu vieniša ir paskambinau vienam iš savo draugų. Paskambinau jam per „FaceTime“ ir paklausiau, ar jis galėtų man duoti savo spermos. Jis pradėjo juoktis ir paklausė, ką su ja darysiu. Pasakiau jam, ką ketinu daryti, o jis pasakė, kad aš išprotėjau.

Jis juokėsi, kai to paprašiau, o kai man davė, pasakė, kad aš išprotėjau ir vėl juokėsi. Jis atėjo ir pasinaudojo mano vonios kambariu, daviau jam indelį. Užtepiau ant veido, išdžiovinau, tada nuploviau. Paskui sumaišiau su drėkinamuoju kremu, nes ji turėjo keistą kvapą. Jis nėra pats sveikiausias žmogus.“

REKLAMA
REKLAMA

@kellyzolanski #FritoLayRickRoll #YerAWizard #EveryKiss ♬ original sound - kellyzolanski

Nauda neįrodyta

Po to, kai Kelly paskelbė vaizdo įrašą „TikTok“, šis per naktį išplito kaip virusas, o jos brolis pastebėjo vaizdo įrašą „WhatsApp“ darbo grupės pokalbyje. Net jos mama „mirė iš juoko“, kai žiūrėjo vaizdo įrašą internete.

„Visi žino, kad esu išprotėjusi, todėl tai tikrai nieko nebestebina. Sperma turi tiek daug maistinių medžiagų. Aš tikrai nepastebėjau tokio didelio skirtumo savo odoje, nes reguliariai naudoju odos priežiūros priemones, bet vis tiek norėjau tai išbandyti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kai užtepus ant odos išdžiūvo, ji tapo keistos konsistencijos, bet kremas, su kuriuo sumaišiau, padėjo. Kai aš paskelbiau vaizdo įrašą, kitą dieną brolis man atsiuntė ekrano kopiją ir parašė: „Kažkas atsiuntė tai į darbo grupės pokalbį“, – pasakojo K. Zolanski.

Dabar Kelly atsargiai rekomenduoja produktą odos šviesinimui, tačiau baiminasi, kad kai kuriems tai gali sukelti „blogą reakciją“. Ji patikino: „Aš neskatinu to, jei žmonės būtų jam alergiški. Kai kurie žmonės gali patirti nemalonias reakcijas. Paprastai naudoju prabangius prekės ženklus. O jei esate vieniša, gali būti sunku jos gauti.“

Pasak Medical News Today, nors sperma gali turėti naudos odai, yra mažai įrodymų, patvirtinančių tai. Ir nėra jokių mokslinių įrodymų, patvirtinančių spermos naudojimą spuogų gydymui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų