Rašyti komentarą...
Nejuokiknkit apie medikų patirtą šoką. Juokingas straipsnio pavadinimas
du ligoniai atvede i pasauli dar viena. gaila vaiko
Brokuoti, broką gamina.
Tėvai tai akivaizdžiai apsinuodiję maistu
Kol nesame šių žmonių kailyje lengva teisti. Palinkėsiu tik tvirtybės ir Dievo malonės
Nuostabi šeima! Tokio rūpesčio, meilės ir pastangų, kad vaikas būtų laimingas bei savarankiškas reikėtų pasimokyti daugeliui "sveikų" tėvelių. Tad f**ck of hate'eriai ;)
Jei mes esame šiame pasaulyje, vadinasi, esame verti būti. Tokie, kokie esame. Ypatingi visi savaip. Pažįstu Aivarą nuo vaikystės. Taktiškas, empatiškas, darbštus, geros širdies žmogus. Tikiu, kad užaugins dar vieną nuostabų Žmogų!
Žmones a Jums neatsibodo kasti??? Prieš tai darydami atsiminkite kad lazda turi du galus!!!! Ir ateis laikas kai ji atsisuks į Jus ir jūs patirsite daugiau gyvenime sunkumų negu ši nuostabi šeima!!!
Tegul pagyja vaikas. Sėmės jam.
Tegul pagyja vaikas. Sėmės jam.
Bet niekas nebus garantuotas dėl jo paties palikuonių. Ir taip iš kartos į kartą valstybės, t.y mūsų visų išlaikytiniai. Manau bręsta laikas sąmoningumui jei ne pačių tėvų, tai tarnybų, o jų daug ir visokių, tik trūksta valios. Žvelkime į ateitį plačiau.
Pažiūrėjus į tėvus ir jų
Pažiūrėjus į tėvus ir jų
sveikatos problemas, tokie problematiški gims ir vaikai. Tai krūvis neįgaliems tėvams ir nepilnaverčiai vaikų gyvenimai. Kas turi šviesti, mokyti ir auklėti, kad taip gali atsitikti. Nemastančių tėvų - norim, tai nereiškia kad bus kitaip. Dažnai kalbama apie genetiką, tačiau nejudama į priekį, o tik daugėja. Jeigu iki šiol reikėjo pagalbos dviem, tai dabar jau trim. Mąstymas, kad užaugęs vaikas padės senstantiems tėvams, deja priešingai. Tegul neužpyksta už nuomonę, čia kiekvieno apsisprendimas. O valstybė padės.
@Pažiūrėjus į tėvus ir jų Ačiū už jūsų nuomonę

Skaitomiausios naujienos
Į viršų