Sunku atsukti stiklainio dangtelį? Štai, kas padės

Vienu ar kitu metu visi susiduria su indelio dangteliu, kuris paprasčiausiai niekaip neatsisuka. Nesvarbu, norite marinuotų agurkėlių, jums reikia pomidorų padažo ar ko nors kito – kad ir kiek jėgos naudojate, atidaryti indelio nepavyksta. Dalijamės keliais patarimais, kurie gali padėti tokioje situacijoje.

Papildoma jėga

Kartais stiklainių dangteliai užstringa dėl ypač stipraus sandariklio. Norėdami palengvinti dangtelio atsukimą, galite apversti stiklainį aukštyn kojomis ir daužyti jo dugną delnu. Jei yra pakankamai vietos stiklainio turiniui pasislinkti, tai padės lengviau atsukti dangtelį, dalijasi Taylor Martin.

Šiltas vanduo

Užpildykite dubenį karštu vandeniu ir įdėkite stiklainį aukštyn kojomis į vandenį, palikdami jį maždaug 30 sekundžių. Karštas vanduo padės išplėsti metalinį dangtį (labiau nei stiklą), todėl bus lengviau jį nuimti.

Plaukų džiovintuvas

Kitas dangtelio šildymo variantas yra plaukų džiovintuvo naudojimas. Plaukų džiovintuvu pūskite karštą orą virš dangtelio nuo 30 sekundžių iki vienos minutės. Tai taip pat sušildys dangtį ir padės jį daug lengviau atsukti.

Šaukštas arba sviesto peilis

Užkiškite įrankį po dangteliu ir švelniai kelkite jį tiek, kad būtų pertrauktas sandariklis. Tiesa, pasak Tayloro, šis būdas turėtų būti naudojamas kaip kraštutinė priemonė, nes stiklas gali sudužti, o tai gali sugadinti tai, kas yra stiklainio viduje.

Lipni juosta

Paimkite maždaug 20 centimetrų ilgio lipnios juostos gabalėlį. Uždenkite keletą centimetrų juostos dangtelio apskritime ir tvirtai prispauskite ją, užlenkdami juostą ant dangtelio viršaus. Sulenkite juostos perteklių per pusę, kad sukurtumėte rankeną.

Pasukite stiklainį taip, kad rankena padarytų 90 laipsnių kampą su juosta, pritvirtinta prie dangtelio. Tada tvirtai laikykite stiklainį savo nedominuojančia ranka ir kita ranka patraukite laikiną rankeną į save.

Tai turėtų sukurti sukimo judesį, o dangtelis turėtų iššokti. Tik būkite atsargūs, nes dangtelis kartais gali atsiskirti gana smarkiai.


Rašyti komentarą...
p
paprasta
2020-09-13 15:50:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei neatsidaro,visada uzkisu peili, truputi kilsteleju,gauna oro ir lengvai atsidaro.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų