Rašyti komentarą...
labai skaudu kaip ne tenki artimo žmogaus
Kažkaip tas covidas labai staigiai liko pamirštas, kaip tik prasidėjo karas Ukrainoje - covidas staigiai dingo ! Dabar kitur pinigai plaunami ! - o dėl STAIGIŲ mirčių tai mokslininkai perspejo - vakcina nauja,neištirta iki galo... išvados peršasi pačios - STAIGIOS mirtys, pasaulyje per daug gyventojų, reikia sumažint, o kaip ? - pandemija ir karai - va ir vyksta viskas... pagal PLANĄ !
Sienems zmonems islis 3-5 metu laikotarpi o jauniems 5-7 metai. Badykites srotu dar yra.
Nu mire miršta ir mirs, kaip ir gimė, gimsta ir gims. Čia gyvybės ciklas ir nereikia išsigalvot. Visi mes mirsim. Ir aš ir Nausėda ir tu, kuris skaitai šį komentąra, ir net Donaldas Trumpas mirs. Neabejotinai mirs ir Veryga.
Ačiū už elektronines cigaretes. Į kaimynų butus patenka tokie kiekiai nuodingų medžiagų, kad kelia pavojų ir gyvybei. Jei netikite, pamatuokite savo buto oro taršą ir įsitikinsite. Oro tarša parodys, kada kaimynai sugrįžo iš darbo, kada garina prieš eidami miegoti, kada ryte keliasi. Beje, dalis naudoja bekvapius užpildus, kuriuose nuodingų medžiagų nėra mažiau.
O kaip pasirūpinti, kai medicina nepasiekiama ir neįperkama. Taip ir iškeliausim, nes iš vaistų liko tik judėjimas ir vanduo, o priežastis kad blogai jautiesi yra nuo saulės aktyvumo. Sėkmės būti sveikai
Cia tik zinomus zmones raso o kiek dar paptastu zmoniu mirsta nieks ne skaicioja 3 svirkstus 19 viruso suleido palaikomaja doze perdozavo museit...
Virusas covid 19 svirkste dar po 3 kartus bade palaikomaja doze perdozavo viruso.
Daugumoje, dėl staigių mirčių kalta vakcina... dėl to reik dėkoti politikams.... velniai neraliuoti
...
del cepelinų porcijos vertėjo skiepytis tikrai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų