Spėja populiariausius vaikų vardus: mados viršūnėje vyraus 10 metų

Kai kurie vardai išeina iš mados ir vėl grįžta per kelis dešimtmečius, o kiti stabiliai išlieka populiarūs. Pastaraisiais metais britai pamėgo savo vaikams duoti senovinius vardus, bet kokios tendencijos prognozuojamos ateinančiam dešimtmečiui?

Nėštumo prekių kompanija „Bounty“ prognozuoja, kurie vardai bus populiariausi artimiausius 10 metų, rašoma dailystar.co.uk.

Jų atstovas teigė: „Peržiūrėjome daugiau nei 300 000 vardų, ieškodami populiariausių per pastaruosius 12 mėnesių, todėl galime prognozuoti, kokie vardai bus madingiausi artimiausiu metu.

Be oficialių valstybinių registrų, kurie publikuojami su 18 mėnesių vėlavimu, mūsų duomenų bazė yra didžiausias ir dažniausiai atnaujinamas kūdikiams duodamų vardų sąrašas šalyje, todėl mes tikrai galime prognozuoti, kurie vardai bus madingi.“

Daugelis vardų, kuriems prognozuojamas populiarumas artimiausiu metu, yra elegantiški ir klasikiniai. Panašu, kad berniukiškų Gary ir mergaičių Emmų bus mažiau, bet sugrįš senamadiški vardai su istorinėmis ir literatūrinėmis sąsajomis. Ir žinoma, kai kurie vardai ateina ir iš pramogų pasaulio!

Mergaičių vardai, kuriems prognozuojamas populiarumas:

Neli; Elodi; Anastasija; Margo; Obri; Aida; Remi; Alaina; Aurelija; Vini; Doroti; Kaila; Mevė; Doti; Lijana; Adison; Blosom; Adelina; Averi; Nola.

Berniukų vardai, kuriems prognozuojamas populiarumas:

Česteris; Levis; Hadsonas; Edis; Mailsas; Rio; Vincentas; Otis; Abelis; Kobis; Travis; Robis; Idris; Montis; Romeo; Rafaelis; Barnis; Osianas; Dantė; Trojus.


Rašyti komentarą...
M
Mano
2021-03-02 19:34:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suniukas Barnis, manau puse vardu cia ne zmonems skirti
Atsakyti
-3

T
Trumpai kalbant
2021-03-02 21:30:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai čia jūsų problemos, kad šunim duodat užsienietiškus (britų šiuo atveju) žmonių vardus. Ir jei sugebėtumėt pasižiūrėti straipsnį atidžiau pamatytumėt, kad visas šitas straipsnis copy paste nuo britų tinklarasčio kuris net įvardintas. Net nesuprantu, kam lietuviam tokie straipsniai rodomi. Visas straipsnis skirtas uk gyventojams.
Atsakyti
-5

n
nu
2021-03-02 14:03:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
puse ne kazka...feeeeeeeeeeee
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų